Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

18 жовтня 2018 р. колектив Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відсвяткував 85-річчя створення одного з найстаріших факультетів: природничого - географічно, співробітники та студенти якого своєю сумлінною працею та навчанням постійно примножують славу рідного університету як в Україні, так і за її межами, виявляючи високий рівень кваліфікації та професіоналізму.

Аби взяти участь в урочистостях з цієї нагоди, до своєї альма-матер з’їхалися випускники різних років, колишні й нинішні викладачі. Деякі з них прибули з інших міст України до Ніжина, аби знову відчути таку рідну атмосферу студентського життя.

Зазначимо, що факультет природознавства утворився в 1934 р. в результаті об’єднання хіміко-біологічного і географічного відділень. Станом на 1 вересня 1934 року на факультеті функціонували хіміко-біологічна кафедра та кафедра ботаніки і зоології. Деканами факультету були Новіков С.Т., к.б.н., доцент Нагорна Поліна Іванівна, к.х.н., доц. Кочерга Іван Іванович, а з 2003 р. – к.х.н., доцент Сенченко Галина Григорівна, яку цього дня не переставали вітати і бажати, аби географічний факультет відсвяткував ще не один ювілей, і щоб він виховав ще не одного професійного спеціаліста і заслуженого діяча.

Відкрив урочистості молодіжний хор «Світич», побажавши факультету Многая літа! Виступали для винуватців свята творчі колективи міста, і власне самі випускники природничо-географічного факультету.

Першим привітав випускників та викладачів усіх років ректор університету Олександр Самойленко, зазначивши, що пишається здобутками факультету і людьми, які в роботу задля розвитку цієї галузі вкладали всіх себе і ми зараз бачимо ці результати.

Також він вручив почесні грамоти з нагоди свята. До його привітань долучились і випускники різних років. Вже тепер вони займають поважні посади і з ностальгією згадують найщасливіші роки в Гоголевому виші.

Долучилися до святкування й колеги з інших навчальних закладів міста, шкіл, державних та наукових установ, музеїв, тощо. Всі бажали колективу природничо-географічного  факультету гідно продовжувати справу попередників та, водночас, залишатися молодими серцем і душею, передавати свої традиції та любов до природи й науки молодому поколінню.

 

http://nezhatin.com.ua/2018/10/19/v-ndu-vidznachyly-85-richnyj-yuvilej-pryrodnycho-geografichnogo-fakultetu/?fbclid=IwAR3sm0V-BUt8spzqr10v0VE5tc6kJ0Nc2tbtA5s3y2KFHpYm_WZDwM5xlyI

Фоторепортаж: Тіна КОШЕЛЕВСЬКА

Прочитано 267 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative