Go to English

Давня дружба склалася між колективом бібліотеки імені М.О. Лавровського та деканом філологічного факультету, письменником і літературознавцем Олександром Вадимовичем Забарним. Олександр Вадимович щирий шанувальник книги, має чудову домашню бібліотеку, яка налічує більше тисячі книг. ЇЇ він отримав у спадок від діда та батька, які були вчителями шкіл у місті Прилуки.

У 2000 році Олександр Вадимович зробив перший дарунок університетській бібліотеці: він передав у її фонди більш як 200 примірників історичної, краєзнавчої та науково-популярної літератури. Нині вчений знову зробив дарунок бібліотеці. Фонди читального залу №3 поповнилися на 211 книг літературознавчої, довідкової, художньої літератури. Тематично ця добірка присвячена літературі Чернігівщини.

Склалася вже добра традиція  презентувати нові книги письменника Олександра Забарного в університетській бібліотеці. Усі 10 його книжок презентувалися у читальній залі №3. Тут же був проведений і його авторський творчий вечір. Нині готується презентація нової прозової книги письменника «Обриси на серці».

Дякуємо Олександру Вадимовичу за дарунок і бажаємо йому наснаги у творчості.

 

Ірина Левченко – завідуюча сектором читального залу

https://library.ndu.edu.ua/index.php/2015-02-17-13-01-26/podyaki-daruvalnikam-knig/item/457

Прочитано 139 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative