Ніжинська команда  "Дуракам закон не писан" взяла участь у фестивалі Чернігівської ліги КВН-2018.

Тут ніжинці в запеклій боротьбі здобули друге місце і тепер зіграють в сезоні Чернігівської ліги КВН.

Нагадаємо, університетська команда "Дуракам закон не писан" раніше взяла участь у фестивалі Ліги сміху.

Команда висловлює вдячність за постійну підтримку ректору Ніжинського державного університету Самойленку Олександру Григоровичу, меру м. Ніжина Ліннику Анатолію Валерійовичу. А також постійним благодійникам за фінансову підтримку цієї та інших поїздок депутату міської ради Шалаю Олександру Віталійовичу та громадському діячу Ступаку Миколі Івановичу. Окремо команда вдячна за підтримку (і моральну, й організаційну) соціально-гуманітарного відділу університету.

Джерело: www.mynizhyn.com