Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Успішно продовжує роботу освітній соціальний проект кафедри загальної та практичної психології «Школа майбутнього психолога». Чергове його заняття з теми «Творчі здібності. Креативність. Обдарованість»,  проведене доцентом кафедри Гетьман Тетяною Олександрівною, було насичене позитивними емоціями та враженнями. Заняття складалося з декількох змістових блоків: теоретична частина, тренінгові  завдання та експериментальне дослідження творчих здібностей, що сприяло пізнавальній активності школярів та розвитку їх уяви.

Учасники заняття ознайомилися з деякими поглядами на сутність творчості (С.А.Рубінштейн, К.Роджерс ), охарактеризували  креативність як здібність людини до конструктивного, нестандартного мислення і поведінки, а також усвідомлення і розвиток власного досвіду. Креативність – фактор розвитку особистості, який визначає її готовність змінюватися, відмовлятися від стереотипів. Вона не має обмежень для своїх проявів. Тренінгові вправи домомогли не тільки більше дізнатися про учасників заняття, а й розвинули творчу уяву учнів. Великий інтерес викликала методика на визначення рівня розвитку уяви. За інструкцією, потрібно було вигадати розповідь про кого-небудь, чи про що-небудь, витративши на це лише 1 хвилину, а потім переказати її протягом 2 хвилин. Це могла бути не тільки розповідь, а, наприклад, будь-яка історія чи казка. Учасники заняття показали високий рівень розитку уяви; вигадані історії були цікаві, неординарні, фантастичні, казкові. Учні залишились задоволеними і на крок ближче до розуміння  себе та своїх здібностей. Школярі отримали невелике, але досить цікаве домашнє завдання – виконати тест Торренса (завершення малюнків). Можна передбачити, що результати всіх вразять.

Дякуємо учасникам за роботу, чекаємо на наступному занятті вже в цю суботу 3.02.2018 р. об 11 год. в Новому корпусі НДУ.

Бажаємо розвивати свої таланти!

Прочитано 285 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative