Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Всеукраїнська наукова конференція «Українська військова звитяга.  Крути – 100 років потому: міфи й історичні уроки» відкрила роботу пленарного засідання 29 січня 2018 р. у Крутівській сільській раді та мала продовження 30 січня  у стінах Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

У конференції взяли участь науковці Національної академії наук України, Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Також у рамках конференції 30 січня в Гоголівському корпусі НДУ відбувся круглий стіл з освітянами Ніжина та Ніжинського району.

Ректор університету, кандидат історичних наук Олександр Самойленко зазначив, що тематика проблеми порушена в темі цієї конференції вкрай важлива із політичної, із історичної та з національно-патріотичної точки зору.

У своїх доповідях учасники конфенренції висловлювали бачення історичних подій на основі наукових досліджень, від іллюзій до реалій, від минулого до сьогодення.

У ході конференції обговорювали питання про Українську військову звитягу у боротьбі з агресорами у 1917 - 1921 роках. Постаті військових діячів УНР; також розглядали тематику «Чернігівщина в роки Української революції (1917-1921 рр.)»; «Джерела до вивчення історії Української революції (1917-1921 рр.).

Тематика круглого столу з освітянами Ніжина та Ніжинського району перебачала розгляд сучасних напрямків дослідження Української революції 1917 – 1921 роках.

Оргкомітет конференції висловлює подяку за допомогу в організації голові Ніжинської районної ради Олегу Бузуну, голові благодійного фонду «Ніжен» Миколі Шкурку а також депутату Чернігівської обласної ради Сергію Охоньку, депутам Ніжинської міської ради Олександру Безпалому, Сергію Дзюбі та Андрію Гомоляко.

 

Валентина Ващенко

Фото автора

 

 

 

 

Прочитано 863 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative