Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Пісоцький Олександр Петрович

кандидат психологічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти. Закінчив Український державний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (з відзнакою). Присвоєно кваліфікацію Викладач психолого-педагогічних дисциплін. Практичний психолог у закладах народної освіти. У НДУ імені Миколи Гоголя працює з 2001 р. Захистив у 2008 р. кандидатську дисертацію на тему «Когнітивний стиль як чинник розвитку майбутнього практичного психолога» (м. Київ)

Видано низку навчальних та навчально-методичних посібників у співавторстві, серед яких: «Дитяча психологія», « Курсові роботи з психології», «Основи образотворчого мистецтва та образотворча діяльність у дошкільному віці», «Освітнє середовище закладу дошкільної освіти», «Проектування предметно-розвивального середовища в ДНЗ» та інші, у тому числі з грифом МОН «Педагогічна психологія» (2012) у співавторстві.

За роки роботи у вузі опубліковано статті у вітчизняних та зарубіжних фахових наукових виданнях, прийнято участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Web of Science

Наукові інтереси: когнітивний розвиток дітей, психологія дитячої творчості, проблеми виховання дітей дошкільного віку в сім’ї, інтелект особистості, підготовка фахівців дошкільної освіти.