Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Гостьова лекція австрійської диригентки Тетяни Бьокштайнер

Освітні програми з мистецьких спеціальностей в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя базуються на сучасних інноваційних підходах, що складають зміст підготовки фахівців до успішної подальшої професійної, у тому числі музично-просвітницької діяльності.

Формування фахових компетентностей забезпечується шляхом надання практично орієнтованих знань з акцентом на актуальному організаційно-виконавському напрямі - менеджменті творчих проєктів.

Днями здобувачі бакалаврату та магістратури, що навчаються за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво» мали можливість прослухати презентацію відкритої лекції «Творчі проєкти: від ідеї до концерту», магістра музичного мистецтва, практикуючого диригента з Австрії (м. Лінц) Тетяни Бьокштайнер.

Детальніше ...

Міжнародна конференція «Феноменологічна парадигма хорового та вокального мистецтва»

Днями відбулась непересічна подія в житті мистецької платформи Ніжинського університету. Була проведена, ініційована кафедрою вокально-хорової майстерності, ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Феноменологічна парадигма хорового та вокального мистецтва», присвячена пам’яті академіка О. С. Тимошенка.

Заявки для участі в конференції подали понад 100 доповідачів – провідних науковців, диригентів та вокалістів – практиків, аспірантів і магістрантів, студентів закладів вищої освіти з України та зарубіжжя: Болгарії, Грузії, Еквадору, Італії, Іспанії, Китайської Народної Республіки, Молдови, Німеччини, Польщі, Сполучених штатів Америки, Швейцарії.

Детальніше ...

15 лютого 2024 року відбулася наукова студентська конференція на тему «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ»

15 лютого 2024 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася Вузівська наукова студентська конференція на тему «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ», організована кафедрою педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту.

Детальніше ...

З 12 по 16 лютого 2024 року в університеті проходили курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент

На базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з 12 по 16 лютого 2024 року були організовані курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент. Курси проводилися відповідно до програми «Шляхи втілення автономії у закладах освіти», якою було охоплено наступні теми: «Алгоритм створення фінансової автономії закладу освіти», «Розробка та реалізація освітньої програми в ЗЗСО» та «Оптимізація системи управління документообігу освітнього закладу». Над розробкою та реалізацією програми курсів працювали доценти кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та головний бухгалтер НДУ імені Миколи Гоголя Бережняк В.В..

Детальніше ...

Вітаємо студенток факультету психології, педагогіки, соціальної роботи та мистецтв Яну Ікальчик (ОП 025 «Музичне мистецтво») та Вікторію Полуду (ОП 014 Середня освіта. Музичне мистецтво) та їх творчих наставників

Вітаємо студенток факультету психології, педагогіки, соціальної роботи та мистецтв Яну Ікальчик (ОП 025 «Музичне мистецтво») та Вікторію Полуду (ОП 014 Середня освіта. Музичне мистецтво) та їх творчих наставників доцентів, кандидата педагогічних наук Ларису Гусейнову та кандидата мистецтвознавства Тетяну Ляшенко з блискучою перемогою на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сходинки до майстерності», який відбувся 9-10 грудня  в Академії культури і мистецтв (м.Ужгород)! Бажаємо подальших творчих злетів!!!

Детальніше ...

Концерт-апробація творчих проєктів хорових диригентів з Молодіжним хором «Світич»

Третій рік поспіль на базі мистецької платформи факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проводяться концерти – апробації творчих проєктів  диригентів – випускників магістерської ОП «Музичне мистецтво». Такий захід відбувся і цього року в залі Гоголівського корпусу університету: майбутні хормейстери продемонстрували великі програми з диригування Молодіжним хором «Світич», який очолюють професори Людмила Шумська та Людмила Костенко. Концертмейстер хору – доцент Олена Спіліоті.

Детальніше ...

Проведено ювілейну Х Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію студентів, магістрів та молодих науковців «Сучасне дошкілля: актуальні проблеми, досвід, перспективи розвитку», (18 жовтня 2023 року)

Проведення наукових зібрань у форматі конференцій – один із напрямів організації наукової роботи на кафедрі дошкільної освіти НДУ ім. М. Гоголя. З моменту відкриття спеціальності 012 Дошкільна освіта у вузі й організації відповідної випускової кафедри, її викладачами було взято курс на проведення конференцій у межах налагодження тісної наукової співпраці із ЗВО України, участі викладачів і здобувачів вищої освіти у таких формах наукової діяльності. Тривалий період кафедрою проводилися два формати конференцій: за участі науковців, науково-педагогічних працівників ЗВО (2008 - 2016 рр., в очному форматі) та за участі студентів, магістрів і молодих науковців (з 2013 - й до сьогодні, в очному та дистанційному форматах).

Детальніше ...

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту завершився успішно!

В період 5-12 квітня студенти та магістранти спеціальності 073 Менеджмент випробували свої знання та уміння під час І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.  До випробування доєднались здобувачі освіти ОП «Менеджмент» та ОП«Менеджмент в освіті» як денної так і заочної форми навчання.

Детальніше ...

Університетський міжкафедральний навчально-методичний семінар «Педагогічні ідеї К. Д. Ушинського і сучасна школа»

30 березня 2023 р. в читальному залі Гоголівського корпусу відбувся університетський міжкафедральний навчально-методичний семінар «Педагогічні ідеї К. Д. Ушинського і сучасна школа». Захід було присвячено 200-річчю з дня народження видатного педагога К.Д. Ушинського, юнацькі роки життя якого пов’язані із Чернігівщиною. Семінар було організовано бібліотекою ім. М.О. Лавровського НДУ імені Миколи Гоголя спільно з кафедрою педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту, кафедрою дошкільної освіти.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative