Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 012 Дошкільна освіта

В рамках забезпечення академічної мобільності бакалаврів спеціальності «Дошкільна освіта», із здобувачами вищої освіти ІІІ курсу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Криворізького державного педагогічного університету, груп ДВП-21, ДВ-21 та ДО-31 22.02.2024 р відбулося заняття із освітнього курсу «Предметно-розвивальне середовище вікової групи» зі старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Людмилою Пісоцькою.

Бажаємо бакалаврам спеціальності «Дошкільна освіта» славетних українських вишів успіхів, цікавого та змістовного навчання!

Детальніше ...

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 012 Дошкільна освіта

19.02.2024 р. в рамках академічної мобільності здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі студентами ІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Криворізького державного педагогічного університету (групи ДО-21, ДВП-22 та ДВ-22) розпочалася робота з вивчення освітнього курсу «Виховання в різновікових групах» зі старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Людмилою Пісоцькою. Бажаємо здобувачам плідної співпраці, грунтовних знань та активної взаємодії!!!!

Детальніше ...

Академічна мобільність студентів – інноваційна вимога часу, яка стає успішною традицією!

Започаткований у 2022 – 2023 навчальному році досвід внутрішньої академічної мобільності студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності «Дошкільна освіта» продовжився в межах співпраці з Криворізьким державний педагогічним університетом, Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та розгорнувся цього навчального року новою угодою про співпрацю з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка й активним залученням студентів до академічної мобільності.

Детальніше ...

Академічна мобільність магістрантів: специфіка, можливості формування професійної компетентності майбутніх керівників ЗДО

Завершилось навчання магістрантів спеціальності 012 Дошкільна освіта, заочної форми навчання НДУ імені Миколи Гоголя за програмою академічної мобільності у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Під керівництвом та за наставництва професора С.Стрілець, що цікаво викладала лекційний матеріал; доцента Т.Запорожченко та аспірантки А. Шпеко, які у межах інтерактивних форм роботи на практичних заняттях, створювали атмосферу активного  занурення у проблематику навчальної дисципліни «Педагогічна інноватика в дошкільній освіті».

Детальніше ...

Навчання без кордонів і меж!

Хочемо поділитися враженнями про особливості навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта». Сьогодні студентство має можливості вивчати цікаві фахові дисципліни в інших вузах, тобто, ми можемо навчатися у нашому університеті та паралельно у іншому. Для цього розроблені і функціонують правила зовнішньої (навчання за кордоном) та внутрішньої (навчання в університетах України) академічної мобільності.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative