Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Атестація аспірантів на порядку денному засідання кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

12 червня 2024 року відбулося засідання кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту. На порядок денний було винесено питання атестації здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та заслуховування звітів про виконання індивідуальних планів освітньо-наукової програми підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Детальніше ...

Відбувся другий випуск студентів інноваційного та інтерактивного навчального курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» в НДУ імені Миколи Гоголя

Починаючи з 2018 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) впроваджує в Україні інноваційний та інтерактивний курс «Демократія: від теорії до практики» для закладів вищої освіти.

Згідно з протоколом про співпрацю між IFES та Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, кафедрою педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту для студентів спеціальності 013 Початкова освіта другий рік поспіль у весняному семестрі викладається курс «Демократія: від теорії до практики», який базується на світовій методології IFES з громадянської освіти для університетів під назвою «Посилення залученості через освіту для демократії» (Strengthening Engagement through Education for Democracy – SEED).

Детальніше ...

Професори Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Володимир Пузирьов і Наталія Лосєва провели цикл лекцій про Україну у травні 2024 р. в Університеті Барселони (UB)

У травні 2024 р. Університет Барселони (UB) організував цикл лекцій про Україну. Лекторами цього циклу стали професори Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Володимир Пузирьов і Наталія Лосєва.

На лекціях було висвітлено деякі питання нашої культури, літератури, мистецтва, кіно та науки. Це був свого роду експеримент, який пройшов з великою зацікавленістю з боку іспанської спільноти і подібні заходи заплановано продовжити у наступному навчальному році. Тим більше, що багато цікавої інформації не можна було викласти за такий короткий термін, а запит на ознайомлення з нашою країною, на щастя, є.

Детальніше ...

21.05.24 здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта отримали нагоду поспілкуватися із практиком–дієтологом Авер’яновою Тетяною Володимирівною

Сучасне суспільство все більшої уваги приділяє гармонійній красі та здоров’ю підростаючого покоління. Ця тенденція відображається у різних аспектах життя, включаючи моду, харчування, фізичну активність, психологічне благополуччя та душевну рівновагу. 21.05.24 здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта у рамках вивчення дисципліни «Основи медичних знань та охорона здоров’я молодших школярів» отримали нагоду поспілкуватися із фахівцем-практиком – дієтологом Авер’яновою Тетяною Володимирівною, спеціалістом у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. Дієтолог-експерт, спеціалізуючись на розробці різних варіантів харчування з метою усунення конкретного захворювання (гастрит і панкреатит, виразкова хвороба шлунку або кишковика) та їх профілактики, одночасно розвінчує існуючі стереотипи й міфи про їжу, вчить правильно коригувати раціон харчування, позбавлятися помилок із урахуванням бажаного результату.

Детальніше ...

Вітаємо здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП 073 Менеджмент Лук'яненка Миколу та наукового керівника – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Самойленко Олену Володимирівну

Вітаємо здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП 073 Менеджмент Лук'яненка Миколу, який завоював 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Менеджмент освіти», що проводився на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Детальніше ...

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає доцентів кафедри

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає доцентів кафедри, кандидатів педагогічних наук Новгородську Юлію Григорівну з отриманням Почесної Грамоти Чернігівської обласної державної адміністрації та Білоусову Надію Валентинівну з отриманням Почесної грамоти МОН України за сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки.

Детальніше ...

Нагородження переможців олімпіад і конкурсів 2024

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту вітає переможців І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей (073 Менеджмент та 013 Початкова освіта) та навчальних дисциплін: «Педагогічні студії» та «Психологія» та переможців конкурсів студентських наукових робіт і «Кращий студент-науковець року 2024»!

Щороку кафедра забезпечує проведення І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт. У цей складний для нашої країни час пріоритетним завданням для колективу кафедри залишається якісний рівень підготовки здобувачів вищої освіти.

Детальніше ...

Відбулася зустріч із лікарем-педіатром Климок Наталією Федорівною, яка долучилася до проведення практичного заняття зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 013 Початкова освіта на тему «Реанімаційні заходи»

Процес надання якісних освітніх послуг в нашому університеті нерозривно пов’язаний із залученням високопрофесійних фахівців-практиків і їх активного включення до практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

У рамках співпраці з Всеукраїнською приватною мережею медичних центрів «Мій Лікар» (ТОВ «Медикал сервіс»), що надає первинну медичну допомогу задекларованим пацієнтам (відповідно до договору з Національною службою здоров’я України) та відповідно до програми вивчення навчальної дисципліни «Основи медичних знань та охорона здоров’я молодших школярів», відбулася зустріч із лікарем-педіатром Климок Наталією Федорівною, яка долучилася до проведення практичного заняття зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 013 Початкова освіта на тему «Реанімаційні заходи». Метою даного заняття було набуття здобувачами навичок надання невідкладної медичної допомоги при раптовій зупинці серця та критичних станах.

Детальніше ...

Виховна практика в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як чинник професійного становлення майбутнього вчителя

1 травня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальностей 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта відбулася настановча конференція «Виховна практика в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку як чинник професійного становлення майбутнього вчителя».

Детальніше ...

24.04.2024 року відбулось публічне обговорення проекту освітньої програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня НДУ імені Миколи Гоголя

24.04.2024 року відбулось публічне обговорення проекту освітньої програми Початкова освіта другого (магістерського) рівня НДУ імені Миколи Гоголя. 08.04.2024 року було затверджено державний стандарт вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта галузі знань 01 Освіта/Педагогіка для другого (магістерського) рівня вищої освіти. Попередньо були проведені опитування здобувачів, які навчаються на освітній програмі, випускників, роботодавців, науково-педагогічних працівників, щодо різних аспектів рівня надання та отримання освітніх послуг на даній освітній програмі, також протягом року на електронну пошту гаранта всі охоічі надсилали свої пропозиції, щодо удосконалення освітньої програми. У обговоренні взяли участь викладачі кафедри, викладачі-фахівці з різних ЗВО України, внутрішні та зовнішні стейкхолдери, представники адміністрації.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative