Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

З 15 по 19 січня 2024 року в університеті проходили курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент

З 15 по 19 січня 2024 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя проходили курси підвищення кваліфікації для керівників організацій та установ (в сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю 073 Менеджмент. Відповідно до програми курсів «Шляхи втілення автономії у закладах освіти» слухачі ознайомилися з такими темами, як: «Алгоритм створення фінансової автономії закладу освіти», «Розробка та реалізація освітньої програми в ЗЗСО» та «Оптимізація системи управління документообігу освітнього закладу». Над розробкою та реалізацією програми курсів працювали доценти кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Новгородська Ю.Г., Самойленко О.В. та головний бухгалтер НДУ імені Миколи Гоголя Бережняк В.В.

Детальніше ...

25 січня 2024 року Вчена рада університету підвела підсумки науково-дослідної роботи колективу, окремих структурних підрозділів і науковців

Серед переможців університетських наукових конкурсів «Кафедра року–2023» та «Науковець року університету–2023» є й кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту (завідувач кафедри, професор Наталя Лосєва).

Детальніше ...

Навчальні тренінги та підготовка сучасного менеджера в НДУ

На спеціальності «Менеджмент» застосовуються інноваційні методи навчання.

Традиційні методи навчання не відповідають вимогам до ефективної підготовки менеджерів до управлінської діяльності, яка реалізується в умовах постійних змін і кризових ситуацій. На наш погляд, саме тренінг як різновид інтерактивного навчання, спроможний підвищити ефективність професійної підготовки менеджерів. Цей метод наближає процес підготовки до умов реальної управлінської діяльності, дозволяє моделювати систему соціальних взаємовідносин та взаємозв'язків, формує початковий управлінський досвід.

Детальніше ...

Адаптаційні тренінги для студентів-першокурсників

Впродовж першого семестру Університетський психологічний центр в співпраці з ГО «Час для нас» проводив психологічні тренінги із метою соціально-психологічної адаптації першокурсників Ніжинського державного університету.

Детальніше ...

Успішно відбулися захисти магістерських робіт освітньої програми «Менеджмент освіти»

22-23 грудня на факультеті педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтва відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт майбутніх менеджерів освіти (спеціальність 073 «Менеджмент») денної та заочної форми навчання. Цей захід  проходив дистанційно на платформі Zoom, зважаючи на умови сьогодення.

Детальніше ...

Викладачі та студенти в межах проєкту «Міст дружби Рига – Ніжин» долучилися до дводенного онлайн семінару на тему «Навігація у фінансуванні ЄС: посібник для українських організацій»

27-28 листопада 2023 р. доценти кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Олена Філоненко, Артур Бобро, Надія Білоусова, Тетяна Гордієнко та студенти спеціальності «Початкова освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в межах проєкту «Міст дружби Рига – Ніжин» долучилися до дводенного онлайн семінару на тему «Навігація у фінансуванні ЄС: посібник для українських організацій».

Детальніше ...

Тренінг з формування емоційного інтелекту майбутніх вчителів початкової школи в рамках співпраці з Освітнім центром «Ідея»

В рамках договору про співпрацю з Освітнім центром «Ідея» (м.Ніжин) для здобувачок 2 та 3 курсів ОП «Початкова освіта» відбулась цікава і насичена зустріч з пані Галиною, заступницею директора, тренеркою курсу «MENTANIUM» та «Цеглинки емоцій», розробницею АРТ-терапевтичних занять з дітьми та батьками.

Детальніше ...

Викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту долучилися до ініціативи МОН України спільно з ChangeX та The LEGO Foundation з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!»

Викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Надія Білоусова, Олена Філоненко, Тетяна Гордієнко, Артур Бобро, Інна Киричок та здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, голова студентської ради університету Ірина Кириєнко долучилися до ініціативи МОН України спільно з ChangeX та The LEGO Foundation з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!», метою якого є:

  • забезпечення комфортних умов для навчання,
  • стимулювання дорослих зробити дитинство дітей яскравішим
  • створення можливостей для гри в різних куточках України.
Детальніше ...

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає кандидата педагогічних наук, Бобро Артура Анатолійовича

Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту щиро вітає кандидата педагогічних наук, Бобро Артура Анатолійовича з отриманням атестата доцента кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту. Бажаємо Артуру Анатолійовичу подальших успіхів у науковій сфері, професійних звершень, родинного затишку, міцного здоров'я під мирним небом!

Детальніше ...

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ТРЕНДИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ. ДОСВІД ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН»

Успішні країни відрізняються від менш успішних не географічним розташуванням, багатством чи культурою. Вирізняє їх чітке усвідомлення недоліків, а також уміння мобілізувати ресурси й інновації, щоб ці недоліки усунути. Саме розвиток системи освіти — одна з найбільш важливих сфер діяльності держави, оскільки держава, інвестуючи в освіту, тим самим піклується про своє майбутнє. 

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative