Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Спіліоті Олена Володимирівна (2 травня 1976 року народження) – сучасний український композитор, автор симфонічної, камерної, вокально-хорової музики, член Національної всеукраїнської музичної спілки.

Закінчила музичне училище імені Гнесіних по класу фортепіано, РАМ імені Гнесіних по класу «композиція» у професора Г. В. Чернова. Олена Спіліоті продовжує традиції європейських композиторів.

З 2007 по 2010 р. навчалася в аспірантурі  Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя під керівництвом  доктора педагогічних наук, професора О.Я. Ростовського. У 2012 році захистила дисертацію на тему: «Формування музично-інтонаційного мислення майбутніх учителів музики у процесі фахової підготовки»(м. Київ, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).

У 2009 році опубліковано збірник авторських творів для фортепіано, у 2011 р.  –  фортепіанний  цикл «Музичні портрети». Твори звучать на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.

Музичний стиль композиторки це поєднання романтичних інтонацій та гармоній з сучасними композиторськими техніками. Важливим для автора є  звернення до української пісенності. Народні інтонації можна відчути в симфонічній сюїті "Заповітні сторінки Краю", скрипкових та фортепіанних творах (токата, «Гуцулята, етюд «Котигорошко», поема), у бандурному тріо «Струмочки» тощо.

Олена Володимирівна приймає активну участь у святкових заходах та концертах, співпрацює з Національним президентським оркестром України, з дитячим зразковим хором «Сяйво», з тріо бандуристів у складі заслуженого артиста України Володимира Войта, Тимофія Старенкова та Олександра Миколюка.

Фортепіанні твори звучать на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах зокрема, на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця.

Твори Олени Спіліоті поповнюють концертний та педагогічний репертуар. Їх задоволенням грають у різних музичних закладах України та Європи (посилання 1, посилання 2, посилання 3).

Творче надбання: дитячий мюзикл «Жаба Маша»; сюїта для симфонічного оркестру «Заповітні сторінки Краю», концертино для віолончелі та оркестру, струнний квартет, три п'єси для скрипки та фортепіано, соната для саксофону та фортепіано, квінтет для дерев’яних  духових інструментів, п’єса для тріо бандуристів «Струмочки», рондо-варіації для флейти та фортепіано на тему української народної пісні «Була собі Маруся»; для фортепіано – варіації, прелюдії, сюїта, сонатина, фортепіанний  цикл «Музичні портрети», поліфонічний цикл «Інвенції», тощо; вокальні цикли на вірші О. Пушкіна та З. Гіппіус тощо; диптих для дитячого хору на слова Ліни Костенко «Бузиновий цар»; аранжування для хору та духового оркестру тощо (посилання 1посилання 2посилання 3посилання 4)

Має сім свідоцтв про реєстрацію авторських прав на музичні твори, від 04.02.2020 р. (№ 95778, № 95779, № 95780, № 95781, № 95782) .

  • Збірник творів для фортепіано;
  • Цикл «Музичні портрети»;
  • Рондо-варіації на тему української народної пісні «Була собі Маруся»  для флейти та фортепіано;
  • духовий квінтет;
  • болеро (камерний твір); 
  • цикл інвенцій для фортепіано;
  • тріо «Струмочки» (для ансамблю бандуристів)

Авторське право і суміжні права. Бюлетень № 57, 2020

З 2010 – 2013 рік  Спіліоті О.В.  – член журі Міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Л.М. Ревуцького (м. Чернігів), з 2013 року – Всеукраїнського юніорського конкурсу вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності (НДУ ім. М. Гоголя). У 2021 р. – Член журі Всеукраїнського музичного конкурсу імені Левка Ревуцького (номінація «Теорія музики, Сольфеджіо»).

 

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative