Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Запрошуємо на конференцію з психології!

НДУ ім.М.Гоголя, кафедра загальної та практичної психології цього року є співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції «Психологія і війна», що відбудеться 23-24 квітня 2024 року в онлайн-форматі.

Детальніше ...

Інформація для вступників на спеціальність 053 Психологія

Запрошуємо на навчання у 2023 році в Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя на спеціальність 053 Психологія.

Детальніше ...

Вступ до магістратури 2023. Інструкція для вступників (Психологія)

Триває реєстрація на вступні іспити для вступу в магістратуру в 2023 р. (до 16 липня 2023 р.).

Ніжинський державний університет ім.М.Гоголя, кафедра загальної та практичної психології запрошують на навчання у магістратурі за спеціальністю 053 Психологія за такими освітніми програмами:

 • Практична психологія – термін навчання 1,4 р.
 • Клінічна психологія з основами психотерапії – термін навчання 1,9 р.

 

Які умови вступу в 2023 році?

Вступати в магістратуру мають право:

Випускники ВНЗ з дипломами бакалавра, спеціаліста, магістра

Як вступити?

 1. Зареєструватися на іспити для вступу в магістратуру. Цього року на спеціальність 053 Психологія це загальноукраїнські іспити ЄВІ / ЄФВВ або фаховий іспит і співбесіда з іноземної мови в НДУ.

Хто повинен складати ЄВІ / ЄФВВ?

 • Обов’язково (!!!) Абітурієнти, які вступають на основі диплома бакалавра незалежно від умов фінансування навчання (контракт чи бюджет).
 • Вступники з дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра, які претендують на бюджетні місця за конкурсом.
 • Вступники з дипломом спеціаліста, магістра, які планують вступати лише через електронні кабінети без присутності в НДУ та додаткових іспитів.

Хто може не складати ЄВІ / ЄФВВ?

 • Вступники з дипломом спеціаліста / магістра, які вступають тільки на контракт.

Зверніть увагу! На всі магістерські іспити потрібно реєструватися.

Наступна, додаткова реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ відбудеться 12-14 липня 2023 р.

Щоб зареєструватися, потрібно заздалегідь (!) написати відповідальній особі за додаткову реєстрацію на спеціальність 053 Психологія Здоровець Тетяні Григорівні +380960654576 (вайбер) та надіслати необхідні документи.

 1. Скласти іспити в магістратуру – ЄВІ / ЄФВВ або фаховий екзамен з психології та співбесіду з іноземної мови в НДУ (за наявності поважних причин абітурієнт може складати іспити не в НДУ, а дистанційно).

(!) На всі екзамени необхідно обов’язково реєструватися. Реєстрація відбувається в електронному кабінеті вступника на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/

 

План дій при реєстрації

 • Зайти на сайт, натиснути «Електронний кабінет вступника – Реєстрація».
 • Ввести свої дані, вибрати освітній рівень – магістр.
 • Натиснути «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».
 • Натиснути «Активні дії», далі – «Додати», далі – вносимо параметри пошуку: Чернігівська область, Ніжинський державний університет ім.М.Гоголя, спеціальність 053 Психологія та ін. (фото 1).

Зверніть увагу! Код конкурсної пропозиції вводити не потрібно (фото 1), а також для всіх вступників зазначається «Вступ на основі бакалавра» (фото 1), навіть якщо вступаєте на основі диплома спеціаліста чи магістра.

Форма здобуття освіти – обираємо з двох варіантів – денна чи заочна. Зверніть увагу! Серед опцій є дистанційна, але ви її не обираєте, бо форма навчання в НДУ офіційно називається заочна, інакше заява не пройде. У зв’язку з ситуацією в країні заочне навчання відбувається дистанційно.

Важливо! Якщо вступник має поважні причини, з яких не може приїхати на фаховий іспит з психології та співбесіду з іноземної мови в НДУ, то потрібно повідомити приймальну комісію про необхідність складати іспити дистанційно. Тел. приймальної комісії +380977973948

 • Переглядаємо знайдені випробування та пов’язані конкурсні пропозиції, обираємо необхідне випробування.

Зверніть увагу! Серед вступних випробувань на спеціальність 053 Психологія – два випробування: фаховий іспит і співбесіда з іноземної мови (фото 2). Обрати можна лише один іспит за один раз, тому будьте уважні, зареєструватися потрібно на обидва випробування.

 • Обираємо потік для складання випробування (дату). Радимо на обидва іспити – і фаховий іспит, і співбесіду з іноземної мови – обирати один день для зручності.
 • Підтверджуємо обрання випробування, після чого заява на реєстрацію з’явиться у вашому кабінеті (фото 3).
 • Для реєстрації на друге випробування натискаємо знову «Активні дії» у правому куті й проходимо процедуру вдруге для другого іспиту.
 • В результаті у вашому кабінеті мають з’явитися два обраних випробування (фото 4).
 1. Після складання іспитів та отримання результатів потрібно з 31 липня до 21 серпня 2023 р. зареєструвати заяву на конкурсний відбір. Інструкцію щодо цього ми розмістимо ближче до 31 липня на сторінці в Facebook @Психологія в Ніжині: https://www.facebook.com/psy.nizhyn/
 2. Привезти оригінали документів для вступу та укласти договір про навчання.
 3. Привітати себе зі вступом до магістратури на спеціальність 053 Психологія.

Питання можна поставити на сторінці у Facebook @Психологія в Ніжині: https://www.facebook.com/psy.nizhyn/

та за телефонами:

+380977973948 – приймальна комісія НДУ ім.М.Гогля (з 9 до 17, перерва з 12 до 13 год.).

+380677539646 – кафедра загальної та практичної психології.

+380463171969 – деканат факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв.

Бажаємо успіхів та чекаємо на вас, майбутні психологи!

З пов., кафедра загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя

Детальніше ...

Тепер Бакалаври!

Підсумкова атестація в НДУ ім. М.Гоголя на 4 курсі спеціальності 053 Психологія відбулася з 21 по 28.06.2023 року.

Випускники складали фінальний кваліфікаційний іспит (21.06.), а також захищали кваліфікаційну роботу (28.06.).

Кваліфікаційний іспит складався з теоретичних питань та практичних завдань, де кожен мав вирішити ситуацію з позиції психолога, надати психологічні рекомендації та знайти фахове вирішення ситуації.

Захист кваліфікаційної бакалаврської роботи пройшов у цікавій жвавій атмосфері. Студенти знайомили присутніх з результатами свої досліджень, відповідали на питання й ділились власним досвідом наукової роботи.

Детальніше ...

Підсумкова атестація у магістратурі спеціальності 053, ОНП «Клінічна психологія з основами психотерапії»

З 19 по 27 червня 2023 р. на кафедрі загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя відбулася підсумкова атестація – випускні кваліфікаційні екзамени та захист кваліфікаційної роботи в магістратурі за спеціальністю 053 Психологія, освітньо-наукова програма «Клінічна психологія з основами психотерапії».

Детальніше ...

Зустрічі аспірантів з провідними науковцями сучасності

Зустрічі аспірантів та заходи, корисні для навчання і наукової роботи, відбуваються в аспірантурі НДУ ім.М.Гоголя на спеціальності 053 «Психологія» кожного семестру.

24 травня 2023 року в НДУ імені М.Гоголя відбулася зустріч здобувачів третього рівня (аспірантура) спеціальності 053 «Психологія» з одним із провідних науковців в Україні – дійсним членом НАПН України, доктором психологічних наук, професором, заступником директора з наукової роботи Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України Наталією Василівною Чепелєвою.

Детальніше ...

Перемога в конкурсі наукових робіт

Наукова робота студентки спеціальності 053 «Психологія» Бойко Марини (група П 41), науковий керівник – доцент кафедри загальної та практичної психології О.І.Михайлова – перемогла у першому турі конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань "Педагогічна та вікова психологія" у 2021-2022 р.

Декан факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв О.А.Тимошенко привітав Марину з перемогою та вручив диплом.

Долучаємося до привітань, бажаємо Марині подальших наукових та творчих успіхів і міцного здоров’я, дякуємо за наукову допитливість і прагнення до перемоги.

З повагою, кафедра загальної та практичної психології

Детальніше ...

27 квітня 2023 року відбулася олімпіада з психології для студентів та магістрантів факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв НДУ імені М.Гоголя

27 квітня 2023 року відбулася олімпіада з психології для студентів та магістрантів факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв НДУ імені М.Гоголя

Участь в олімпіаді взяли 23 студенти кафедри загальної та практичної психології.

Детальніше ...

Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Клінічна психологія з основами психотерапії» другого (магістерського) рівня вищої освіти

Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Клінічна психологія з основами психотерапії» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбудеться в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 11 квітня до 13 квітня 2023 р.

Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти працюватиме в дистанційному режимі та проведе online-зустрічі з адміністрацією університету, науково-педагогічними працівниками, здобувачами, студентським самоврядуванням, випускниками, роботодавцями та іншими стейкхолдерами.

У програмі експертизи також запланована відкрита зустріч, на яку запрошуються всі охочі висловитися щодо освітньої програми.

Час проведення відкритої зустрічі: 12 квітня 2023 р. від 14:00 до 14:45

 

Підключитися до конференції Zoom:  

https://us02web.zoom.us/j/82931769556?pwd=VDdYUFpOc3JzTUwyUU5RK3RUdTlQZz09

Ідентифікатор конференції: 829 3176 9556

Пароль: 2023

 

Відкрити для ознайомлення «Програма online-роботи експертної групи»

Детальніше ...

Відеозапис конференції «Психологічні особливості переживання ситуації невизначеності»

Конференція «Психологічні особливості переживання ситуації невизначеності» відбулася 16-17 березня 2023, а ми все продовжуємо отримувати позитивні відгуки.

Якщо ви ще не надіслали тези доповіді для публікації у збірнику конференції, мерщій надсилайте.

Вимоги до публікації в інформаційному листі, який можна завантажити на сайті університету за посиланням.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative