Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

ДЕЛЕГАЦІЯ КАФЕДРИ ДО ВУЛВЕРГЕМПТОНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

У серпні 2023 р. делегація викладачів кафедри (проф. О.Лісовець, доц. Р. Новгородський, доц. С. Борисюк) відвідала Вулвергемптонський університет (м. Вулверхемптон, Великобританія), де взяла участь у навчальному семінарі за проєктом «Інклюзивна освіта в Україні: вивчення можливостей в умовах кризи, спільна розробка практик та підтримка вчителів». Кафедра є одним із реалізаторів цього проєкту, який здійснюється за підтримки Департаменту досліджень та інновації Великобританії (UK Research and Innovation, UKRI). Викладачами кафедри було залучено до проєкту і партнерські кафедри факультету (дошкільної освіти та педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту), представники яких також відвідали навчальний семінар. А також вчителів ніжинських шкіл (Лаврінець Н. – №11, Петрик Ю. – №10, Пінчук Н. – №14, Дацько О. – №7), які з травня брали участь у дослідженні стану реалізації інклюзивної освіти у школах України.

Детальніше ...

ПОДЯКИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи вітає студенток 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Софію Демчук та Вікторію Лиман, яких з нагоди Дня молоді було відзначено Подяками міського голови за активну громадську позицію, волонтерство!!!

Пишаємося вами! Так тримати!

Детальніше ...

БАКАЛАВРИ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

11 липня бакалаври спеціальності 231 Соціальна робота отримали дипломи! Кафедра щиро вітає своїх випускників:

Детальніше ...

Лист до першокурсників

Сьогодні для вас як студентів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи групи СР-11 завершилася остання сесія….І вже скоро ви не будете першокурсниками….

Детальніше ...

Переймаємо шведський досвід

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи разом з командою факультету філології, історії та політико-юридичних наук (очільниця доц. Тезікова С.В.) з 05 до 30червня 2023 р. брали участь у міжнародному проєкті «PLATFORM (Платформа)» Гетеборзького університету (Швеція) спільно з українськими та афганськими закладами вищої освіти.

Детальніше ...

Завершилися випускні екзамени на бакалавраті

28 червня завершилися випускні екзамени на бакалавраті спеціальності 231 Соціальна робота!!! Випускні екзамени під час російсько-української війни у червні 2023 року мають свої особливості, які запам’ятаються майбутнім фахівцям не тільки хвилюванням, задоволенням від вдалого питання, прощанням з викладачами, але й необхідністю готуватися та відповідати в умовах бомбосховища…

Кафедра вітає 30 нових фахівців соціальної роботи з успішним завершенням навчання на першому рівні вищої освіти!!! І чекає всіх на другому – магістерському рівні!!! А там і третій не за горами...

Детальніше ...

Міністерська відзнака!

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи щиро ВІТАЄ доцента кафедри, кандидата педагогічних наук БОРИСЮК СВІТЛАНУ ОЛЕКСІЇВНУ з отриманням почесної відзнаки Міністерства освіти і науки України – НАГРУДНОГО ЗНАКУ «За наукові та освітні досягнення»!!!

Детальніше ...

Науковий візит до польського Замостя

Замойська державна академія (Польща) на початку червня 2023 року приймала делегацію з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Учасниками міжнародного наукового семінару «Актуальні проблеми та виклики педагогіки і соціальної роботи» стали студенти, аспіранти та викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Детальніше ...

Центр соціально-педагогічних досліджень презентує результати міжнародного порівняльного дослідження у Хелмській академії прикладних наук (Польща)

За ініціативи Центру соціально-педагогічних досліджень у червні 2023 року було організовано поїздку студентів та викладачів до Польщі для участі у наукових заходах, організованих партнерськими кафедрами. Так під час науково-практичної конференції «Об’єднані наукою» у Хелмській академії прикладних наук молоді ніжинські науковці презентували результати дослідження рівня доступності/безбар’єрності для маломобільних груп населення інфраструктури та простору Ніжина і Хелма. Це дослідження було проведене в межах міжнародного порівняльного науково-дослідного проєкту «Вивчення стану доступності соціальної інфраструктури невеликого міста», в якому брали участь члени Центру СПД під керівництвом проф. О. Лісовця, доц. С. Борисюк, асист. Г. Б’янки.

Детальніше ...

Зустріч магістрантів з фахівцями-практиками

Навчатися у магістратурі зі спеціальності 231 Соціальна робота – це не тільки розширювати свою фахову компетентність та удосконалювати  знання, а й здобувати практичні навички та уміння для професійної діяльності, для процесу саморозвитку і самореалізації. Цьому сприяє вивчення теоретичного матеріалу з поєднанням досвіду реалізації практичної фахової складової в сучасних українських реаліях. Саме так магістранти вивчали навчальну дисципліну «Соціальне підприємництво», коли для них були організовані зустрічі з соціальними підприємницями Лесею Олієвською (Львівська обл.) та Наталею Дресвянніковою (м. Буча, Київська обл.).

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative