Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Контакти

Громадське обговорення освітньої програми другого(магістерського) рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

04.06.2024 на кафедрі дошкільної освіти відбулося громадське обговорення освітньої програми другого(магістерського) рівня спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Проєкт освітньої програми представила гарант ОП, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Аніщук А.М.

Детальніше ...

Відкрита лекція кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри дошкільної освіти Антоніни Аніщук з дисципліни "Управлінська діяльність в системі дошкільної освіти"

23.05.2024 кандидаткою педагогічних наук,доценткою кафедри дошкільної освіти  Антоніною Аніщук  було проведено відкриту бінарну лекцію з дисципліни " Управлінська діяльність в системі дошкільної освіти" на тему "Керівництво методичною роботою в закладі дошкільної освіти".
До спільної роботи на лекційному занятті була запрошена  вихователь-методист ЗДО 17 " Перлинка" Олена Біленька.

Детальніше ...

Продовження впровадження вибіркової дисципліни "Забезпечення благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки" для здобувачів заочної форми навчання спеціальності Дошкільна освіта

Кафедрою дошкільної освіти було продовжено впровадження вибіркової дисципліни "Забезпечення благополуччя дітей і педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки" для здобувачів заочної форми навчання. Курс розроблений та впроваджується на основі навчання, яке було організоване для викладачів the LEGO Foundation спільно з організацією MHPSS Collaborative.

Детальніше ...

Відкрита лекція старшої викладачки кафедри дошкільної освіти Л. Пісоцької з дисципліни "Педагогіка дошкільна"

21.05.2024 старшою викладачкою кафедри дошкільної освіти  Людмилою Пісоцькою  було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни "Педагогіка дошкільна" на тему " Теорія та практика про трудове виховання дітей дошкільного віку". Лекторка продемонструвала досконале володіння матеріалом з даної дисципліни, використовуючи різноманітні методи і прийоми викладання. Використання мультимедійних презентацій та відеоматеріалів забезпечило ефективність засвоєння студентами матеріалу упродовж усього заняття. На лекцію була запрошена  Інна Мартинова, вихователька ЗДО 4 "Казочка", як практик, яка висвітлила для усіх присутніх практичний бік трудового виховання дошкільників у ЗДО. Щиро дякуємо  Людмилі Пісоцькій та Інні Мартиновій за актуальну тему та майстерність науково-методичного викладу матеріалу на лекційному занятті!!!

Детальніше ...

Літературно-мистецька година «Світло театральної магії – Марія Заньковецька», присвячена 170-річчю від дня народження видатної української акторки Марії Заньковецької

16 травня 2024 року зі здобувачами спеціальності Дошкільна освіта в межах вивчення дисципліни "Національно-патріотичне виховання з основами народознавства"(провідний викладач О. Лісовець) долучились до участі у літературно-мистецькій годині «Світло театральної магії – Марія Заньковецька», присвяченій 170-річчю від дня народження видатної української акторки Марії Заньковецької.

Детальніше ...

Колектив кафедри дошкільної освіти щиро вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Пихтіну Ніну Порфиріївну з отриманням почесної грамоти МОН України!

Колектив кафедри дошкільної освіти щиро вітає кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Пихтіну Ніну Порфиріївну з отриманням заслуженої нагороди з нагоди Дня науки - почесної грамоти МОН України! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати й надалі здійснювати вагомий внесок у професійне становлення здобувачів вищої освіти та у науково-педагогічну діяльність кафедри та університету!!!Міцного Вам здоров'я, нових наукових пошуків, подальших досягнень та перемог!!!!

Детальніше ...

Кафедра дошкільної освіти та здобувачі спеціальності щиро вітають здобувачку вищої освіти другого(магістерського) рівня Венгер Аллу та її наукового керівника Матвієнко Світлану Іванівну

Кафедра дошкільної освіти та здобувачі спеціальності щиро вітають здобувачку вищої освіти другого(магістерського) рівня Венгер Аллу та її наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Матвієнко Світлану Іванівну з отриманням диплому I ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Дошкільна освіта" . Бажаємо подальших наукових досягнень, творчих ідей та реалізації всього запланованого!!! 

Детальніше ...

Участь студентів спец. 012 Дошкільна освіта у Всеукраїнській науково-практичній конференції

У межах професійної підготовки здобувачів освіти спец. 012 Дошкільна освіта першого та другого освітніх рівнів важливе місце посідає наукова робота. Вона не тільки визначається написанням кваліфікаційної роботи, статей, міні-досліджень. Вагому роль у науковому зростанні студентів відігріє їхня участь у науково-практичних конференціях, де здобувачі освіти можуть висвітлити свої здобутки, обмінятися думками щодо наукової проблеми, над якою працюють, зі студентами інших навчальних закладів України.

Детальніше ...

Лялька-мотанка руками і душею здобувачів вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта!

Вивчаючи культурно-історичну спадщину українського народу на заняттях з дисципліни «Національно-патріотичне виховання з основами народознавства» здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта разом з доцентом кафедри Лісовець О.В. поринули у світ українського народного мистецтва, де одним з особливих його витворів є народні іграшки і обереги. Виготовленню іграшок українці надавали особливу увагу, використовували найрізноманітніші матеріали.

Детальніше ...

«Писанка мого краю»: вивчаємо регіональну культуру

2 травня 2024 р. у читальному залі №2 Бібліотеки ім. М.О. Лавровського НДУ імені Миколи Гоголя у межах такого напряму її культурно-просвітницької діяльності, як Творча Студія, відбувся захід до Великодня. Захід проводився зі студентами групи ДО-21 спец. 012 Дошкільна освіта під кер. доцента С.І. Матвієнко. Модератори заходу – провідні бібліотекарі С.С. Оніщенко та І.В. Мазун організували цікаві стендові виставки літератури, присвячені українському писанкарству та писанці як виду декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівського Полісся.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative