Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту

Кафедра дошкільної освіти

Кафедра музичної педагогіки та хореографії

Кафедра вокально-хорової майстерності

Кафедра інструментально-виконавської підготовки

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти

Центр соціально-педагогічних досліджень

Лабораторії

Молодіжний хор «Світич»

Оркестр народних інструментів

Ансамбль народного танцю «Забава»

Ансамбль сучасного танцю «Дивертисмент»

Досягнення

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Спіліоті Олена Володимирівна – сучасний український композитор

Відкритий Міжнародний юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка

Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси»

Освітня діяльність

Студентська рада

Новини факультету

Абітурієнту

Факультет педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв пишається новими творчими перемогами здобувачів, які представляють мистецьку платформу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в на світових культурних форумах.

Значні перемоги на конкурсах здобула студентка 2 курсу Яна Ікальчик – вихованка по класу фортепіано кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментально-виконавської підготовки Лариси Гусейнової.

Результати конкурсів:

1.  Міжнародний Українсько-Польський ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЄКТ «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» Перші Міжнародні Європейські Ігри мистецтв «CULTURE·LIFE» (26-28 лютого 2023 р) Україна-Польща

Яна Ікальчик:

• СПЕЦІАЛЬНИЙ ДИПЛОМ: Національна премія в галузі культури по версії проєкту «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» «За збереження та розвиток інструментального мистецтва України» (класичний жанр);
  • Диплом Гран-прі

Лариса Гусейнова:

2. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «До небес долетять голоси - 2023» м. Харків

Лауреат І ступеня

1. Міжнародний благодійний двотуровий конкурс мистецтв «LandOfTalentsANCONAFEST» (Україна-Італія), 1-8 березня 2023 р.

Лауреат І премії

З 01.03 по 08.03.2023 відбувся МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНА-ІТАЛІЯ  – ANCONAFEST», у якому брало участь понад 1300 учасників із різних країн світу, серед котрих і здобувачі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя класу доцента кафедри вокально-хорової майстерності Тетяни Раструби, концертмейстер Ольга Сінєльнікова.

Метою і завданнями міжнародного багатожанрового двотурового благодійного конкурсу мистецтв були:підтримка талановитих виконавців, розкриття їх творчого потенціалу, обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, підтримка миру та територіальної цілісності України,  відродження, збереження і розвиток національної культури.

Директор фестивального руху LAND OF TALENTS: Кокошіла Яна Вікторівна – голова орг. комітету Mgr. Stefan Vrchlický, музичний критик, режисер-постановник, засновник продюсерського центру Vrchlický a spol. Склад журі: Лисенко Юлія Валеріївна – музикант, методист вищої категорії КММЦЗКНЗ, викладач КДШМ 22, поважний член журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів; Миронова Еліна Василівна – магістр музичного мистецтва, викладач вищої категорії, викладач проєктів – з «Україна має талант», телевізійних концертів телеканалу СТБ, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів; Микола Почерняєв – художник, викладач, лауреат міжнародних конкурсів; Оксана Гавліцька – піаніст, вокаліст, викладач вокалу та фортепіано в Міжнародній Академії Енріко Карузо в Неаполі, засновниця української музичної школи в Італії (м. Неаполь) «Studio Forte»; Лоредана Кампоріі – хореограф, викладач, перформер.

З коментарями журі можна ознайомитися за покликанням: https://www.facebook.com/groups/578793450255273/?ref=share_group_link

Результати конкурсу:

номінація диригування:

• Денисенко Марина (здобувачка II курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня;
  • Дорош Катерина (здобувачкаIV курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня.

номінація вокальне мистецтво (вокальні ансамблі):

• вокальний ансамбль «Джерело» у складі Беленок Катерини (II курс), Криволап Єлизавети (II курс), Семенець Анастасії (I курс), Колесник Тетяни (I курс), Носенко Ангеліни (III курс), здобувачок освітньо-професійної програми «Середня освіта (Музичне мистецтво)» за спеціальністю 014 Середня освіта за предметною спеціальністю галузі знань 01 Освіта/Педагогіка 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) та Нужної Анастасії (здобувачки III курсу освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» за спеціальністю 025 Музичне мистецтво галузі знань 02 Культура і мистецтво) – ДИПЛОМ I ступеня.

- номінація вокальне мистецтво (хори, вокальні ансамблі):

• «Ескізи віртуального хору» – стартап під орудою Т. В. Раструби – ДИПЛОМ I ступеня (https://youtu.be/MTuxDpFzZ7Y) учасниками якого стали студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського»; учні художнього відділу Мистецької школи при КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені М. Заньковецької».

Організатори конкурсів відзначили подяками та сертифікатами викладачів за успішну підготовку студентів, високу професійну майстерність та значний внесок у розвиток культури.

Пресцентр мистецької платформи НДУ