30 листопада 2016 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулися урочисті збори, присвячені врученню погонів молодшого лейтенанта студентам з числа випускників Кафедри військової підготовки, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Цього року це вже третій випуск молодих офіцерів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Для зачитання наказу Міністра оборони України до університету прибув начальник кафедри військової підготовки кандидат технічних наук, доцент, полковник Ляпа Микола Миколайович.
Військовий комісар Ніжинського об’єднаного військового комісаріату Володимир Якущенко та ректор університету Олександр Самойленко вручили погони молодшого лейтенанта.
Всіх присутніх вітали студенти пісенними та танцювальними номерами.