Музейний комплекс

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

24 листопада у міському Палаці культури «Хіміки» відбувся Чернігівський етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016».

За звання «Кращого студента (комплексна характеристика)» змагалися: Марія Бадай – Чернігівський національний технологічний університет, Дмитро Точоний – Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка, Аліна Лещенко – Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя.
У ході конкурсної програми було нагороджено переможців різних номінацій. У чотирьох з п’яти перемогу здобули студенти Чернігівського національного технологічного університету, а саме: «Кращий студент–спортсмен» – Дар’я Рожнятовська, «Кращий студент – науковець» – Богдан Цеков, «Кращий студент – медійник» – Марія Стронська, «Кращий студент–аналітик» – Альона Жабинська. А в номінації «Кращий студент-громадський діяч» перемогу отримала – Олександра Порада, студентка Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.
Конкурс перевершив всі очікування, учасники гідно представили свої вузи. Атмосфера в залі до останнього моменту була дуже хвилюючою. Першою з конкурсантів виступала Марія Бадай з ЧНТУ, у неї був запальний танок з хлопцями в касках. Претендентка з НДУ ім. М. Гоголя Аліна Лещенко вразила всіх своєю граціозністю та гнучкістю в сольному танку. Дмитро Точоний з ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка представив глядачам та суддям майже театральну виставу в гумористичному жанрі.
Переможцем у ключовій номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» стала студентка 2-го курсу Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя Аліна Лещенко, яка вразила журі харизмою, впевненістю та танцями. Вона й представлятиме Чернігівську область на Всеукраїнському етапі.
Вітаємо Аліну з перемогою!