Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

29 березня 2024 року в Чернігові відбувся регіональний семінар на тему «Забезпечення якості освітнього процесу в закладах вищої освіти: виклики воєнного стану». Семінар організувала Пенітенціарна академія України спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Участь у заході взяли представники закладів вищої освіти Чернігівщини, зокрема, Пенітенціарної академії України, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національного університету «Чернігівська політехніка», а також представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти заступник Голови Національного агентства Іван Назаров та керівник секретаріату Національного агентства Олександр Хименко.

Під час заходу учасники обговорили:

• значення забезпечення академічній академічної доброчесності у закладах вищої освіти;
  • законодавчі інновації щодо акредитації освітніх програм;
  • новітні виклики, що постали перед ЗВО та науково-педагогічними працівниками;
  • механізми розвитку міжнародних зв'язків та академічної мобільності;
  • аспекти безпеки освітнього середовища ЗВО;
  • напрямки професійного розвитку науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти;
  • особливості залучення зацікавлених сторін до процесу забезпечення якості вищої освіти.

Під час обговорення доповідей відбувся обмін думками щодо забезпечення якості освітнього процесу в умовах воєнного стану на території Чернігівщини.

Одним із важливих наслідків семінару стало поглиблення співпраці між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Пенітенціарною академією України. Бажання інституціоналізації партнерства між нашими закладами вищої освіти було засвідчено у двосторонній угоді, яку підписали ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко та в.о. ректора Пенітенціарної академії України Юлія Петровська.

Підписана угода створює нові можливості для:

• розроблення програм академічної мобільності для учасників освітнього процесу;
  • організації академічної мобільності для здобувачів вищої освіти;
  • підготовки наукових публікацій, спільних виступів на наукових конференціях тощо.

Щиро дякуємо організаторам регіонального семінару за цікавий, якісний та надзвичайно корисний захід!