Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

До Дня вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, в читальному залі № 2, розгорнуто виставку-скорботу «Горять свічки в людських долонях». Пам`ять – нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р. р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей і ще ненароджених. Невідома кількість жертв – від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.

На виставці представлено документи, фотографії, та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам`яті крізь роки проніс страждання та біль спричиненні тоталітарним режимом.

Можна змести слід злочину, приховати викривальні документи, але з пам`яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме гірку правду про страшні події. Це наша історія, і ми повинні знати и пам`ятати її!

 

 

 

Прочитано 994 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative