Публічні закупівлі

Звернення до ректора

Скринька довіри

Сьогодні викладачі, студенти та співробітники долучилися до написання 21-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада. Цьогоріч автором і читцем диктанту став відомий письменник Юрій Андрухович. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя є постійним учасником всеукраїнської акції уже протягом багатьох років. Цього року студенти, викладачі та співробітники змогли долучитися дистанційно до написання диктанту, адже диктант – не лише нагода перевірити свої знання з української мови, але водночас – це акція, яка єднає всіх нас.