Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Поважне Журі, до складу якого увійшли відомі письменники, громадські діячі, науковці та бібліотечні працівники Чернігівщини, у перші дні червня визначило лауреатів конкурсу «Книга року -2020» Чернігівської області в 10 номінаціях: «Проза: романи і повісті», «Проза: фантастика», «Науково – популярні видання», «Наукові видання», «Українознавчі дослідження», «Поетичні збірки», «Збірки поезії та прози», «Драматургія (сценарії, п’єси)», «Видання для дитячого читання» та Видавець року.

Приємно, що й цьогоріч переможцями у окремих номінаціях стали науковці нашого університету. Так, завідувач кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу, доктор філологічних наук, професор Григорій Самойленко переміг у номінації «Наукові видання» за енциклопедичне видання «Микола Гоголь і Україна», а професор кафедри історії України, доктор історичних наук Сергій Лепявко з книгою «Чернігів: історія міста» та доцент кафедри української літератури та методик її викладання, кандидат педагогічних наук Олександр Забарний з книгою «Ніжин – кам’яна квітка українського бароко» розділили 1 місце у номінації «Науково – популярні видання».

3 місце у номінації «Поетичні збірки» виборола книга «Веселка на віях» доктора наук із соціальних комунікацій, професорки кафедри української літератури та методик її викладання Тетяни Дзюби (у співавторстві з відомим журналістом, літератором і перекладачем Сергієм Дзюбою).

Церемонія нагородження лауреатів відбудеться у серпні 2021 року і буде приурочена  до 30-річчя незалежності України.

Адміністрація університету щиро вітає переможців і зичить їм міцного здоров’я, творчого натхнення та плідної праці на науковій і освітянській ниві!

Джерело: https://cheline.com.ua/news/culture/viznacheni-laureati-shhorichnogo-oblasnogo-konkursu-kniga-roku-263850

Прочитано 103 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative