Вибори ректора 2021

З 12 по 16 квітня 2021 року на базі кафедри дошкільної освіти спільно з викладачами ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського вдруге в цьому році було проведено курси підвищення кваліфікації музичних керівників ЗДО, проведенням яких керували доц. Матвієнко С.І. (кафедра дошкільної освіти) та доц. Дворник Ю.Ф. (кафедра інструментально-виконавської підготовки). Тематика курсів стосувалася окремих питань щодо удосконалення професійної майстерності музичних керівників дитячих садків.

Доцент Ю. Ф. Дворник ознайомив слухачів курсів з новітніми музично-комп’ютерними технологіями художньо-творчого розвитку дітей, провів практичне заняття щодо застосовування комп’ютерних технологій та звукопідсилюючої техніки в діяльності музичного керівника сучасного закладу дошкільної освіти.

У роботі зі слухачами курсів доцент С.І. Матвієнко познайомила їх із методами та технологіями активного слухання музики, які все активніше використовуються у роботі з дошкільниками, а також закріпила дану інформацію у практичній частині заходу.

Слід відмітити творчу атмосферу, яка панувала при проведенні колективної роботи, навіть за умов її дистанційності. Виконані слухачами контрольні завдання засвідчили ефективність проведеної роботи на курсах.

Підготувала: Матвієнко С.І., кафедра дошкільної освіти