Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

З 12 по 16 квітня 2021 року на базі кафедри дошкільної освіти спільно з викладачами ННІ мистецтв імені Олександра Ростовського вдруге в цьому році було проведено курси підвищення кваліфікації музичних керівників ЗДО, проведенням яких керували доц. Матвієнко С.І. (кафедра дошкільної освіти) та доц. Дворник Ю.Ф. (кафедра інструментально-виконавської підготовки). Тематика курсів стосувалася окремих питань щодо удосконалення професійної майстерності музичних керівників дитячих садків.

Доцент Ю. Ф. Дворник ознайомив слухачів курсів з новітніми музично-комп’ютерними технологіями художньо-творчого розвитку дітей, провів практичне заняття щодо застосовування комп’ютерних технологій та звукопідсилюючої техніки в діяльності музичного керівника сучасного закладу дошкільної освіти.

У роботі зі слухачами курсів доцент С.І. Матвієнко познайомила їх із методами та технологіями активного слухання музики, які все активніше використовуються у роботі з дошкільниками, а також закріпила дану інформацію у практичній частині заходу.

Слід відмітити творчу атмосферу, яка панувала при проведенні колективної роботи, навіть за умов її дистанційності. Виконані слухачами контрольні завдання засвідчили ефективність проведеної роботи на курсах.

Підготувала: Матвієнко С.І., кафедра дошкільної освіти

Прочитано 240 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative