Вибори ректора 2021

8 квітня дистанційно відбувся I тур олімпіади з психології. Для учасників олімпіади, а це студенти всіх факультетів університету, психологія не є майбутнім фахом. Усього було 27 учасників. Зміст завдань передбачав перевірку як теоретичних знань, так і практичних навичок студентів з психології. Студенти продемонстрували не тільки знання щодо окремих психологічних фактів, процесів та закономірностей, але й свої вміння їх інтерпретувати та застосовувати в аналізі життєвих ситуацій.

Оргкомітет висловлює вдячність всім учасникам та вітає переможців:

1 місце – Манько Ольга, студентка 1 курсу факультету психології та соціальної роботи, спеціальність «Початкова освіта»;

2 місце – Іваницький Дмитро, студент 2 курсу історико-юридичного факультету, спеціальність «Середня освіта. Історія»;

3 місце – Гриб Марина, студентка 2 курсу факультету іноземних мов, спеціальність «Середня освіта. Англійська мова та література»

3 місце – Скрипаль Тетяна,  2 курсу студентка факультету психології та соціальної роботи, спеціальність «Початкова освіта»