Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

29 січня на Вченій раді університету були підведені підсумки наукових конкурсів університету за 2020 рік. Переможці визначалися за матеріалами наукових та творчих досягнень за 2020 рік. Спеціальна комісія на чолі з головою профкому працівників Лейберовим О.О. визначила переможців за підсумком кількості набраних балів учасників конкурсу.

Серед кафедр гуманітарного напрямку:

• 1 премія – кафедра слов’янської філології, компаративістики та перекладу (завідувач кафедри проф. Самойленко Г.В.)
  • 2 премія – кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи (завідувач кафедри проф. Лісовець О.В. )
  • 3 премія – кафедра історії України (завідувач кафедри проф. Луняк Є.М.) та кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин (завідувач кафедри проф. Свистович С.М.)

Серед кафедр природничого напрямку

• 1 премія – кафедра математики, фізики та економіки (завідувач кафедри доцент Тарасенко О.В.)
  • 2 премія – кафедра хімії та фармації (завідувач кафедри проф. Суховєєв В.В.).

Також відбулось визначення переможців у наукових номінаціях.

У галузі гуманітарних наук:

• 1 премія – Самойленко Г.В., доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу
  • 2 премія – Городецька І.А., доктор юридичних наук, професор кафедри політології, права та філософії
  • 3 премія – Ларченко М.О., кандидат юридичних наук, доцент кафедри політології, права та філософії

У галузі природничих наук:

• 1 премія – Мельничук О.В., доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків університету
  • 2 премія – Мельничук Л.Ю., кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики, фізики та економіки
  • 3 премія – Суховєєв В.В., доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та фармації

У номінації «Молодий науковець року» Бобро А.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту
У номінації «За найбільшу кількість наукових публікацій» Лейберов О.О., старший викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин.
У номінації «За найбільший внесок у формування міжнародного іміджу університету» Гордієнко Т.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту
У номінації «За успіхи у науковій роботі зі студентами» Володченко Ж.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

За рішенням Вченої ради університету переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та преміями.