Вибори ректора 2021

29 січня 2021 року в Навчально-науковому інституті філології, перекладу та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Літературна творчість представників Ніжинської вищої школи: гуманітарний дискурс». Організаторами конференції стала кафедра української літератури, методики навчання та журналістики Гоголівського вишу на чолі із її завідуючим доктором педагогічних наук, професором Юрієм Бондаренком.
Учасників конференції привітав ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, заслужений працівник освіти України Олександр Самойленко. До конференції долучилися в онлайн-режимі 75 науковців з різних регіонів України. В роботі конференції взяли участь викладачі вишів Києва, Вінниці, Полтави, Івано-Франківська, Рівного, Запоріжжя, Переяслав-Хмельницького, Глухова, Чернігова, Ніжина. Серед учасників конференції 14 докторів наук, професорів; 32 кандидати наук, доценти, старші наукові співробітники; 13 учителів загальноосвітніх шкіл з різних регіонів України; близько двадцяти магістрантів та аспірантів. Звіт про роботу конференції читайте в наступному номері газети «Альма-матер».