Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

8 жовтня 2020 р. розпочала свою роботу V Міжнародна конференція для студентів та молодих науковців "Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи", організована Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та Педагогічним університетом у Кракові. Конференція об’єднала українську та польську молодь довколо питань євроінтеграції.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та світі ми були змушені перейти в онлайн режим, але це не завадило плідно подискутувати та поспілкуватися молодим вченим.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Олександр САМОЙЛЕНКО, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; Марина ПОПАТЕНКО, заступниця Міністра молоді та спорту України; Ева МАТУШЕК-ЗАГАТА, керівник реферату з питань науки і освіти Посольства Республіка Польща в Україні; Матеуш КАМІОНКА, представник партнерської організації – Педагогічного університету в Кракові, доктора політичних наук Інституту політичних наук та адміністрації Педагогічного університету в Кракові; Володимир БАЗИЛЕВИЧ, представник партнерської організації – Чернігівського національного технологічного університету, к.е.н., доцента, координатора інформаційного центру ЄС в Чернігові, завідувача кафедри інформаційних та комп'ютерних систем; Володимир МАРТИНЕНКО, декан історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

На пленарному засіданні були заслухані та обговоренні наступні доповіді:
Szczepan NOWAK
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie,Politologia, I rok studia Magisterskie
Kierunki współpracy ekonomicznej pomiędzy Ukrainą a Unią Europejską
Інна ХОМЕНКО
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, історико-юридичний, спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 3 курс
Політика Європейського Союзу щодо українсько-російського конфлікту
Анжеліка ТИМЧЕНКО
Директорка Комунального закладу «Ніжинській міській молодіжний» центр, магістрантка факультету психології і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Локальні приклади імплементації кращих європейських практик молодіжної роботи як крок до євроінтеграції
Mateusz KAMIONKA
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Instytut Nauk o Polityce i Administracji, PhD, Adiunkt/Assistant professor
Aktywność społeczno-polityczna ukraińskiej młodzieży
Владислав ЛЯХ
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області, Головний спеціаліст сектора інвестиційної діяльності та енергоефективності відділу економіки та інвестиційної діяльності
Місце та роль регіональних політичних партій у формуванні муніципальних органів влади у країнах Вишеградської групи та Україні
Анастасія КАВУННИК
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.Грушевського НАН України, здобувач
Міжнародно-правові передумови ініціативи «Східне Партнертсво»: український аспект

Сердечно дякуємо усім гостям за теплі привітання, а учасникам конференції за цікаві доповіді та дискусії!