Вибори ректора 2021

Теплими, сонячними вихідними днями 10-11 жовтня .на університетській навчально-науковій базі у селі Ядути, пройшли чергові змагання з рибної ловлі між працівниками університету. Цьогорічні змагання були присвячені 200-й річниці від дня заснування Ніжинської вищої школи. Інтриги змаганням додавало вперте суперництво між рибалками, що вийшли на берег озера Трубин, щоб випробувати свої сили. У впертій, запеклій боротьбі  перемогу святкував Роговець Микола Михайлович, що представляв на змаганнях робітників навчального корпусу № 2. Йому вже вдруге поспіль вдалося відстояти свій титул чемпіона. Друге місце посів Андрущенко О.А. (майстерня), а замкнули трійку призерів, поділивши бронзові нагороди  Кубрак С.М. (навчальний корпус № 1) та Лейберов О.О. (історико-юридичний факультет). Учасники змагань були нагороджені не лише пам’ятними медалями, а й отримали цінні призи. Маса задоволень, смачна юшка та незабутні враження від спортивного дійства, стали нагородою для всіх глядачів змагань. На другий день всі бажаючи спробували себе у “тихому полюванні”. Тут беззаперечним переможцем став Коровай Олег, який представляв колектив майстерні.