20 серпня 2020 р., на подвір'ї гоголівського корпусу НДУ імені Миколи Гоголя в межах проєкту "Public open air university", що реалізується за підтримки проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що співфінансується Представництвом Європейського Союзу,  що співфінансується Представництвом Європейського Союзу та Британською Радою в Україні, відбувся публічний лекторій "Цікаво та просто про історію Ніжина".

У програмі лекторію були

• Лекція "Археологічні дослідження Ніжина у ХХІ ст." Лектор - ІВАН КЕДУН, к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин НДУ імені Миколи Гоголя;
  • Лекція "Видатні жінки в історії Ніжина". Лектор - ЄВГЕН ЛУНЯК, д.і.н., проф., завідувач кафедри історії України НДУ імені Миколи Гоголя;
  • Презентація книги "Шаблею та пером: мандрівки лабіринтом таємниць історії козацького Ніжина". Автор - РОМАН ЖЕЛЄЗКО, науковий співробітник відділу "Поштова станція" Ніжинського краєзнавчого музею імені І.Спаського.