Музейний комплекс

Звернення до ректора

Скринька довіри

Науково-природничий музей

Інформаційним освітнім ресурсом “Освіта.ua” складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”“Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця навчальних закладів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

У консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2020 року ми вибороли 139-е місце з-поміж 237 вишів.

Вітаємо науково-педагогічний колектив університету та бажаємо подальших успіхів!

Посилання: http://osvita.ua/vnz/rating/51741/