Вибори ректора 2021

Учні 5 класу навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» відвідали гончарну студію «ГончарОк», яка діє на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Іван Кедун, ідейний натхненник та засновник студії, провів майстер-клас для 5-класників, в ході якого він показав дітям, як народжуються глиняні вироби, а також як працює гончарне коло та професійна піч. Дітям дуже сподобалась робота з глиною, тому що вона має заспокійливий ефект, розвиває дрібну моторику рук та  уяву. На їхніх очах із шматка глини народжувались справжні шедеври, в тому числі посуд для домашнього вжитку або глечик чи ваза для квітки.
Запрошуємо усіх охочих на індивідуальні та групові заняття! У студії буде цікаво як дітям, так і дорослим.