16 грудня у Золотоноші, що на Черкащині, відбувся фінал Відкритої Ліги Сміху. Варто зазначити, що команди працювали із зірковими тренерами з телевізійної Ліги Сміху на 1+1. Тренером ДЗНП протягом сезону був актор команди "30+" Іван Кухарчук.
Здобувши у фінальній грі максимум за конкурси "полотно" та "СТЕМ із зіркою", ніжинці оформили чемпіонство без батлу.

Декількома днями раніше "Дуракам закон не писан" стали віце-чемпіони Західної Ліги Сміху та чемпіонами ліги КВН Славутич, а вже 21 грудня зіграє у фінальній грі Чернігівської Ліги КВН.
Команда дякує за підтримку ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Самойленку Олександру, Ніжинській фабриці м'яких іграшок "Копиця" та особисто Наталії Копиці, яка не просто підтримала команду у важкий момент, а й гарантувала подальшу підтримку гумористичного руху у Ніжині. Велика дяка і друзям команди Євгену Зіничу та Олександру Стрижаку, які постійно підтримують команду.

сайт програми ЄС Еразмус+