Вибори ректора 2021

Сьогодні у Блакитній залі Гоголівського корпусу зібрались поети, прозаїки, літератори та поціновувачі поетичного слова для презентації альманаху «Литаври». В альманасі представлена творчість сучасних письменників, які були учасниками  ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

На початку зустрічі Тетяна Винник, ідейний натхненник та організатор фестивалю, подякувала усім причетним до цієї визначної події. Цього року фестиваль проводився на Чернігівщині вже втретє і охопив 6 локацій. Анатолій Шкуліпа, який був модератором презентації, запросив до слова Леоніда Горлача, українського поета, Лауреата Шевченківської премії, який відзначив, що такий фестиваль дуже потрібен Ніжину, адже акумулює навколо себе творчу молодь, залюблену у поетичне слово. Вихід збірника «Литаври» - логічний результат цього фестивалю.

Олександр Забарний, доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Член Національної спілки письменників України, наголосив на тому, що Тетяна Винник - серце і душа фестивалю. «Литаври» стали гучним інструментом, який достукуються до усіх вершин.

Зустріч пройшла у теплій та затишній атмосфері, автори читали свої твори, популяризуючи літературне слово серед молоді.