2-го листопада відбулась перша зустріч за темою «Я жінка, я можу!», тренером та модератором цієї зустрічі була Щотка Оксана Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, керівник університетського психологічного центру. Це ще одна подія співпраці з гендерного напряму між університетом та Відділом у справах сім'ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради.  Під час цієї зустрічі для жінок було створено креативну і водночас безпечну для саморозкриття атмосферу, актуалізувалися комунікативні ресурси, досліджувалися лідерські можливості жінок та формувалися навички командної роботи. Ця зустріч є першою сходинкою реалізації амбітної мети організаторів: розвиток у жінок міста активної громадянської позиції, розкриття умінь, талантів, професійних та творчих здібностей, стимулювання позитивних зрушень у жіночому середовищі.

Про проект можна дізнатися за посиланням http://m.mynizhyn.com/news/misto-i-region/13503-u-nizhini-startue-novii-proekt-zhinka-hhi-stolittja.html

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу