2 жовтня у Гоголівському клубі старого корпусу відбулис урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На святі був присутній міський голова Анатолій Лінник, який у своєму вітальному слові висловив глибоку повагу викладачам та працівникам вишу за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук, а також побажав нових успіхів у професійній діяльності!

Ректор вишу Олександр Самойленко подякував кожно

му за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, а також нагородив викладачів, працівників та студентів почесними грамотами та квітами.

Голова профкому працівників Олексій Лейберов також привітав усіх присутніх та побажав міцного здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Святковий концерт гостям свята подарував факультет культури та мистецтв.

Галерея зображень

сайт програми ЄС Еразмус+