Публічні закупівлі

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

25 квітня 2019 в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя на засіданні вченої ради ректор університету Олександр Самойленко вручив Подяки Міністерства освіти і науки України викладачам університету.

Відомчі відзнаки отримали:

БОНДАРЕНКО Алла Іванівна – доктор філологічних наук, професор кафедри методики викладання української мови та літератури філологічного факультету;

БАРАНОВСЬКA Ольга Віталіївна – кандидат географічних наук, доцент кафедри географії природничо-географічного факультету;

КРУПЕНКО Оксана Василівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України історико-юридичного факультету;

ЛІСОВЕЦЬ Олег Васильович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи факультету психології та соціальної роботи.

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників нашого вишу та бажаємо подальших професійних успіхів на благо української освіти і науки!

Тіна Кошелевська