Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Музейний комплекс

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Звернення до ректора

Скринька довіри

Новини університету

Науково-природничий музей

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

«…Не все в цьому житті вимірюється грошима…

Давайте в своєму серці залишимо краплину тепла і місце для душі…»

 

 Голівудський режисер Денис Соболєв, який живе в Лос-Анджелесі, декілька тижнів  знімав у Ніжині фільм, в яких задіяні як відомі українські актори, так і ніжинські жителі.

Денис – режисер, який народився і виріс у Ніжині, закінчив Ніжинську ЗОШ№ 7, природничо-географічний факультет НДУ ім. М.Гоголя, аспірантуру. Хлопець родом з відомої ніжинської династії науковців: бабуся, Марисова Інеса Віталіївна, кандидат біол. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України; мама, Торжевська Олена Ромуальдівна, вчитель ЗОШ № 7; брат, Микита Торжевський, також режисер телебачення.  

Доброго дня, Денисе. Як відомо – Ви – випускник нашого вишу, цікаво, чому саме вибрали навчання у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя?

Хочу сказати, що в своїй сім’ї науковців я почував себе «сірою мишкою». Це правда.   Марисова Інеса Віталіївна, кандидат біол. наук, професор – це моя бабуся, це просто легенда міста Ніжина! Їй в цому році буде 90 років. Вона до цих пір займається викладацькою діяльністю, а в свій час об’їздила майже весь світ. А ще легендарна мама, яка отримала номінацію «Вчитель року»! Її вихованці отримують перші місця на різних конкурсах та олімпіадах. І от, начебто, геніїв в сім’ї вже достатньо, але ж ні! Народився мій молодший брат, і почав вигравати в різних відомих ток-шоу, таких як «Найрозумніший» з Тіною Канделакі, а в чотирирічному віці він прочитав «Фауста» — філософську драму, головний твір Йоганна Вольфганга Гете! А я навчився читати у вісім років, і то по складах!.. І от, враховуючи все вищесказане, хотілося довести, що я достойний бути членом цієї сім’ї, тому після школи вступив до Ніжинського університету на спеціальність «географія, біологія», по стопах біолога- бабусі і географа - мами. Причому, впевнено можу сказати, що не кривлячи душею, вибрав дану спеціальність і саме цей університет. Але в дитинстві була заповітна мрія: стати режисером!.. І от коли з’явилась можливість поїхати до Америки і зайнятися режисурою, звичайно ж, скористався цією нагодою. Адже в житті, важливо не упустити момент.

Чи були у Вас улюблені предмети в університеті? Що любив Денис Соболєв?

Звичайно ж, зоологія хребетних, фізична географія материків, екологія.

а викладачі?

Улюблений викладач  - Марисова Інеса Віталіївна (усміхається – авт.), Вобленко Олександр Сергійович - учитель з великої літери «У», далі -  Валенти́на Володи́мирівна Сма́ль, Ігор Вікторович Смаль, Кузьменко Людмила  Петрівна, Шешурак Павло  Миколайович, Кедров  Борис Юрійович, Віктор Сергійович  Сєряков, Барановський Микола Олександрович. Але! Якщо зараз виділити тільки деяких із них – це буде несправедливо по відношенню до інших викладачів, тому, що всіх дуже люблю і пам’ятаю!

Якщо говорити про вчителів, то крім викладачів університету, вчитель номер один - Віктор Васильович Кузьмін - тренер по баскетболу, якому я дуже вдячний за своє становлення як спортсмена, як особистості.

Денисе, а ті знання, які Ви отримали в університеті  допомагають Вам зараз в  житті? Ви знаєте, географія розвиває пам'ять,  і знавці цієї науки точно знають де саме вони б мріяли побувати, яку країну чи острів відвідати. Знаючи біологію можна, наприклад, спостерігати за різними птахами, і визначити де самка а де самець. З одного боку – це та інформація яка начеб-то не знадобиться вам аби заробити грошей, але ж не все в цьому житті вимірюється грошима…так же як і в кіноіндустрії – далеко не все знімається заради грошей. Давайте в своєму серці залишимо краплину тепла і місце для душі…

Ви зараз живете в Лос-Анджелесі, чи є у вас сімя? діти, чи зайняте серце Дениса Соболєва? Так, в мене є кохана дружина Надюша, яка також родом з Ніжина, і  син, якому скоро буде 11 років. Він мріє стати актором.

Побажання студентам Ніжинського вишу?

Слідуйте за своїм серцем. Все.

 

Резюме: Односерійний містичний фільм, назву якого творці фільму поки що не афішують,

готується до показу восени цього року.

 

Спілкувалася Тіна Кошелевська

Фото автора та Марини Волинець 

Читайте також:  Випускник НДУ, який нині живе в Лос-Анджелесі, знімає фільм у Ніжині

Прочитано 1792 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative