Go to English

«Фільм до показу готується восени. Знімає режисер, який народився і виріс у Ніжині — Денис Соболєв, нині живе і працює в Голівуді», — коментує журналістам газети «Вісті» продюсер Оксана Бояр.
Нині знімають епізоди, в яких задіяні як відомі українські актори, зокрема з популярного молодіжного серіалу «Школа», так і ніжинська молодь.
Нам вдалося поспілкуватися з самим режисером Денисом Соболєвим.

«Я живу і працюю вже 15 років в Америці, знімаю фільми, але цьому передувало семирічне навчання на режисера. Нині я громадянин іншої країни, в Ніжині мої рідні, друзі. Ідея на Батьківщині зняти кіно мене не залишала. Нині знімаємо містичний фільм, адже в нашому місті споконвіку багато містики… Що вийде, судити вам, глядачам», — ділиться режисер.
За словами режисера, локації до фільму – ніжинські місця, які відомі в Україні. «Все побачите, заздалегідь не буду говорити, — заінтриговує Денис Соболєв. — Команда чудова, а чудова команда — запорука успіху. Фільм буде українською мовою, субтитри — англійською. Фільм планую подати на фестивалі».
Голівудський режисер Денис Соболєв закінчив Ніжинську ЗОШ№ 7, природничий факультет НДУ ім. М.Гоголя, аспірантуру, займався наукою, навіть відкрив новий вид птахів. Він з відомої ніжинської династії науковців: бабуся, Марисова Інеса Віталіївна, канд. біол. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України; мама, Торжевська Олена Ромуальдівна, вчитель ЗОШ № 7; брат, Микита Торжевський, теж режисер на телебаченні.
«З наукою вирішив поки що призупинити. Мене завжди манило кіно», — ділиться наш земляк Денис Соболєв.

Джерело: Ніжинська міська газета «Вісті»

Фото Валентини Ващенко

сайт програми ЄС Еразмус+