Зараз жінка повинна берегти не тільки домашнє вогнище і виховувати дітей, а встигати всюди. 24 ніжинки, які 13 квітня вийшли на сцену міського будинку культури – активні і успішні як в роботі, так і в сімейному житті. Цілком заслужено вони стали лауреатами міського конкурсу “Жінка року”, який пройшов у Ніжині вже вчетверте.

Серед номінантів – представниці різних професій, жінки, які завдяки своїй громадянській позиції стали давно відомими в нашому місті. Відзначили їх у різних номінаціях, що охоплюють усі сфери життя Ніжина: благодійність, медицина, освіта, політика, бізнес, інформативна та військова діяльність.

Яскраві посмішки, сяючі очі, ошатні вбрання – «Жінки року» виглядали на всі 100! Піднявшись на сцену за нагородами, сором’язливо казали: «Дякую». Для цих жінок цінним є не статуетки чи грамоти, найголовнішою відзнакою вони вважають визнання людей і розуміння того, що їхня праця приносить користь і є важливою.

Ніжин має знати своїх героїнь, хоча вони є серед нас, у кожному колективі. Й кожного року у номінаціях звучатимуть нові імена та прізвища. Всім же, хто вже отримав звання «Жінка року» бажаємо у подальшому натхнення, незгасаючої любові до своєї справи і сил на нові звершення.

Лауреати щорічної премії «Жінка року» у Ніжині цьогоріч:

-Алла Пилипець – багатодітна мати (виховує 8 дітей: 4 – рідних та 4 – прийомних);
-Оксана Щотка – кандидат психологічних наук, доцент НДУ імені М.Гоголя;
-Тетяна Павлюченко – директор ЗОШ №15;
-Наталія Дворник – викладач інклюзивної освіти, учитель початкових класів ЗОШ №12;
-Галина Більченко – ветеран Ніжинської міської організації «Товариство Червоного Хреста України»;
-Світлана Дуднік – директор Ніжинського медичного коледжу;
-Олена Шейко – заступник головного лікаря Ніжинської ЦМЛ;
-Наталія Рацин – начальник служби в справах дітей Ніжинської міськради;
-Інна Бережняк – майор Ніжинського відділу поліції;
-Ганна Власова –  тренер фітнес-центру “Позитив”;
-Наталія Купцова – викладач хореографії Школи гармонійного розвитку “Позитивчик”;
-Світлана Дігтяренко – начальник технічного контролю фабрики м’якої іграшки “Копиця”;
-Марина Волинець – редактор газети “Свідомий погляд”, журналіст сайту “Нежатин”;
-Лариса Задерій – член Громадської ради Ніжина, громадський діяч;
-Лілія Руденко – завідувач відділу “Поштова станція” Ніжинського краєзнавчого музею;
-Наталія Євтушенко – викладач естрадного співу Ніжинської музичної школи, провідна солістка хору “Сяйво”;
-Ганна Бондаренко – керівник волонтерської групи “Час для нас”, викладач кафедри соціальної роботи НДУ імені Гоголя;
-Ніна Забіла – голова ГО “Ніжинська об’єднана міськрайонна спілка ветеранів АТО “Патріот”;
-Ніна Охримюк – директор КП “Ніжинське МБТІ”;
-Ольга Кобзар – керівник театральної студії “Містерія” Ніжинського коледжу культури й мистецтв;
-Рима Миронюк – член організації ветеранів, громадський діяч;
-Олена Мурава – жінка-підприємець;
-Тетяна Набок – старшина Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ЦЗ ДСНС України;
-Анжела Тимченко – методист Ніжинського будинку дітей та юнацтва, координатор Ліги старшокласників Ніжина, молодіжний працівник.

Лілія Журко

Фото Валерія Кичка