Запрошуємо представників закладів вищої освіти, молодіжних громадських організацій, студентів та молодіжних працівників взяти участь 16 квітня 2019 р. у Інформаційному дні Програми Європейського Союзу Еразмус+.
Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» в межах XVI Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність».
Що? Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+ складається з двох сесій окремо для співпраці між організаціями та відкриті індивідуальні можливості для студентів та молоді.
Де? Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Адреса: м. Київ, вул. Львівська 23, корпус 3, ауд. 3Л-3 (поряд метро Житомирська).
Коли? 16 квітня 2019 р.
--------------------
Перша сесія: про індивідуальні можливості отримання грантів на мобільність
Початок: 10:00-11:15 (реєстрація з 9:30)
Для кого: студентів, аспірантів, випускників, працівників ЗВО, молоді
--------------------------
Друга сесія: про можливості співпраці організацій та підготовки проектів на мобільність, розбудову потенціалу, проведення досліджень з європейської інтеграції тощо.
Початок: 11:30-13:00 (реєстрація з 11:00)
Для кого: працівників закладів вищої освіти, молодіжних громадських організацій, молодіжних працівників та ін.
Мова заходів: українська

ПРОГРАМА заходу:
09:30-10:00 – реєстрація учасників першої сесії;
10:00-10:10 – вітальне слово
10:10-11:15 – презентація індивідуальних можливостей в рамках Програми Еразмус+, Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні, запитання та відповіді.
11:00-11:30 – реєстрація учасників другої сесії;
11:30-11:40 – вітальне слово
11:40-13:00 – презентація можливостей співпраці ЗВО в рамках Програми Еразмус+, Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні, запитання та відповіді.
Участь у заході безкоштовна. Витрати на трансфер та перебування не відшкодовуються.
Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, просимо заповнити гугл-форму за
посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6eCpz10I_9j0n5cxotyJUahZsb8a52MRPZhB0TeYPrptwUw/viewform?vc=0&c=0&w=1 до 15 квітня 2019 р. (15:00 год.)
Контактна особа: тел. (063)065-56-59 Олена Омельченко; е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Підтвердження щодо участі у заході будуть надіслані на вказані електронні пошти учасників. Якщо Ви не зможете приїхати на захід, просимо повідомити про це.
Додатково:
Програма Європейського Союзу Еразмус+ – р це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.
До зустрічі на заході!

сайт програми ЄС Еразмус+