Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Вибори ректора 2021

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Державні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції спільно з Асоціацією досліджень Європейського Союзу Грузії та Асоціацією досліджень Європейського Союзу Молдови запрошують Вас  7 червня 2019 р.на МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ "10-РІЧЧЯ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА: ЗДОБУТКИ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ". Захід відбудеться в рамках МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ “REFLECTING ON THE FUTURE OF THE EU-EaP RELATIONS: YOUNG SCHOLARS’ VOICE” ПІД ЕГІДОЮ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ІМ. ЖАНА МОННЕ ЕРАЗМУС+ (599865-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT). До участі у конференції запрошуються представники усіх академічних дисциплін та усі, хто цікавиться проблематикою Східного Партнерства і загалом євроінтеграційною тематикою.

 

Основна мета конференції – проаналізувати особливості функціонування Східного Партнерства упродовж останніх десяти років, осмислити досягнення та невдачі цієї ініціативи, а також обговорити потенційні сценарії його подальшого розвитку з урахуванням актуальних трендів міжнародної політики.

Дата проведення: 7 червня 2019 р.

Місце проведення: конференц-зала готелю «Либідь», площа Перемоги, 1, м. Київ

Форма участі: очна

Робочі мови конференції: українська й англійська.

Умови участі та реєстрація: участь у конференції і публікація тез безкоштовні. Транспортні витрати та проживання – за рахунок учасників.

Учасникам необхідно зареєструватисьза посиланням: https://forms.gle/uhQtdsRoEydZuhcL8 до 03 травня 2019 р.

Серед вже запрошених спікерів будуть представники усіх шести країн-учасників Східного Партнерства: Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови та України; дослідники з країн Європейського Союзу, зокрема учасники проектів програми імені Жана Монне; представники як інституцій ЄС, так і органів державної влади України; лідери громадянського суспільства, щоб таким чином забезпечити комплексну рефлексію над ключовими здобутками і головними викликами Східного Партнерства.

Особливо заохочуємо взяти участь молодих дослідників, аспірантів, докторантів, а також студентів магістерських програм. Аспірантам денної форми навчання, хто отримає підтвердження на участь, є можливість покрити транспортні витрати до 1000 грн. за кошти проекту.

Результати конференції будуть висвітлені в електронній версії збірнику матеріалів (conference proceedings). Особливо вітаємо доповіді та тези підготовлені англійською мовою. Надіслати тези на електронну скриньку Організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12 травня 2019 р. Тези, які будуть оформлені без дотримання вимог та подані із запізненням, не будуть розглядатися.Тематика секційних засідань конференції буде сформована на основі отриманих матеріалів.

Про результати буде повідомлено до 24 травня 2019 р.

Організаційний комітет конференції залишає за собою право на відбір учасників конференції.

За додатковою інформацією просимо звертатись: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 354 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative