Публічні закупівлі

Традиційно, в березні, відбувся регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса», присвячений Шевченківським дням, започаткований 14 років тому Ніжинським обласним педагогічним ліцеєм (директор Шевчук Т.М.)

Серед 60 учасників з різних куточків Чернігівщини – 9 юних ніжинців. Любов до рідного слова, навики майстерного володіння ним прищеплюють у гімназії № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 10, 15, 17. Програма була дуже насиченою: майстер-клас від членів журі Забарного О.В., Шкуліпи А.Г., Гадзінського О.Є. в читальному залі Гоголівського корпусу; урочиста хода та покладання квітів до пам’ятного знаку Т.Г.Шевченку; святкова програма за участі Театру естрадної пісні «Віват», Дитячого зразкового ансамблю танцю «Вікторія»; зразкового хору «Сяйво» Ніжинської музичної школи.

Усі учасники творчого змагання отримали сертифікати та збірки «Стежка до Шевченка». Головко Вікторія, учениця 8 класу школи № 10, перемогла в номінації «Кращий вірш про Т.Шевченка»; Лада Хомич, учениця 8 класу школи № 17, посіла І місце в номінації «Проза». Дебютантки конкурсу, учениці гімназії № 3 Мирослава Сватенкова та Злата Березинець, отримали спеціальні призи від члена журі Олександра Забарного і посіли другі місця в номінаціях «поезія» та «проза» відповідно.
Коронація слова відбулася завдяки спонсорській допомозі та підтримці Ніжинської РДА (голова В.А.Івашин), Ніжинської районної ради (голова – О.В.Бузун), Ніжинської міської ради (голова – А.В.Лінник), Благодійного фонду «Ніжен» (директор – М.П.Шкурко), ТОВ «Ніжинхліб» (директор В.М. Дегтяренко), Ніжинського державного університету імені М.Гоголя (ректор Самойленко О.Г.), Управління освіти Ніжинської міської ради (начальник С.М.Крапив’янський), ПП «Копиця» (приватний підприємець – Н.М.Копиця), ТОВ «Ніжинський консервний завод» (заступник директора – О.М.Горбенко), компанії В.М.Стрілко, ВАТ «Ніжинський дослідно-механічний завод» (директор – А.П.Ворона), фірмі «Магазин «Городок» (директор М.С.Красильнікова).
Сватенкова С.І., методист ММК

Управління освіти Ніжинської міської ради