Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Результати моніторингу якості освіти

Публічні закупівлі

Нормативна база

Вакансії

Новини університету

Незабаром святкуватимемо 205-ту річницю від дня народження Т. Г. Шевченка. З цієї нагоди на першій шпальті часопису «Український дім» № 1 (93), видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою, розміщено статтю про Якова де Бальмена – друга Кобзаря, нашого випускника.

Кого Костянтин Тур-Коновалов, український сценарист режисер та письменник, називає «Червоним Наполеоном»? Художня інтерпретація історичних подій у його книзі «Крути 1918», моделювання дійсності, характери героїв, художні деталі – коло питань, які розглядає авторка статті-рецензії на це видання.

Допис «Одне зображення – тисяча слів» повідомляє про приїзд у Ніжин Галини Маслюк, яка очолює Асоціацію української діаспори та філоукраїнців греків «Українсько-Грецька думка». Вона є редактором альманаху ««ВІСНИК АГГЕЛІАФОРОΣ», ювілейне видання якого отримав Гоголівський виш.

Адріана Лугова – це оператор, режисер, веб-дизайнер, канадійка з українським серцем. Вона покинула роботу в Нью-Йорку, щоб п’ять місяців non stop бути волонтером у військовому шпиталі. Кадри її фільму «Реанімаційна палата», відзняті у військовому шпиталі Києва, демонструють, що ж насправді відбувається на сході Європи.

Текст Надії Онищенко «Аполлон серед муз» повідомляє про повернення імені видатного земляка В’ячеслава Пухтинського в науковий та культурний обіг.

Христина Кучмінська вдячна за театрознавчу розвідку «Шматочок сцени театру Заньковецької», зокрема, її тішить згадка про Ларису Кадироову, яку у Львові називають Лесею.

Іван Степанович Руснак, завідувач кафедри іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, професор надіслав такий відгук на свіжий номер газети «Український дім»: «Щиро дякую за черговий випуск часопису. Із задоволенням читаю його, бо досліджую освіту й виховання у західній діаспорі. Бажаю творчих успіхів!»

А Микола Гринь, наш земляк, який віднедавна мешкає в Каліфорнії з цікавістю переглядає наше видання, для нього це приємне послання з рідної землі.

Дарія Бобрик

 

Прочитано 374 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative