Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Сольний концерт магістрантки факультету культури і мистецтв НДУ ім. М. Гоголя Тетяни Дяченко відбувся у залі Гоголівського корпусу 26 лютого 2019 р. (Клас старшого викладача Алли Хоменко)

У концерті брали участь доцент кафедри інструментально-виконавської підготовки, кандидат мистецтвознавства Тетяна Ляшенко, а також Поліна Глиняна, Світлана Ігнатова і квартет кларнетистів: Дмитро Березовий, Андрій Корєєв, Даніїл Волков, Дарина Заморій. Концертмейстери: Юлія Білінська та провідний концертмейстер Галина Брюзгіна.  Ведуча – Маріанна Тисевич.

Викладачі факультету вітали Тетяну Дяченко з її першим сольним концертом та бажали подальших успіхів.

Відповідаючи на запитання журналістів про плани на майбутнє Тетяна сказала, що не любить загадувати наперед, і для неї не важливо чи стане вона відомою, чи ні, а перш за все вона прагне  не зупинятися на досягнутому, і вдосконалювати вокальну майстерність та працювати над тим, аби завжди бути затребуваною. «Тому загадувати наперед не буду, скажу тільки одне: хай буде так, як повинно бути - підкреслила солістка  – а от ідея організувати свій власний сольний концерт виникла вже давно. У нас на факультеті склалася така традиція: студенти старших курсів готують сольні концерти, і ось свій концерт підготувала і я. Причому, надихнули мене на це мої викладачі, бо сама я б наважилася його організувати можливо через рік, два..»

І хто знає, можливо це тільки початок великої історії талановитої співачки Тетяни Дяченко.

 

Текст і фоторепортаж:

Тіна КОШЕЛЕВСЬКА

 

 

Прочитано 216 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative