25 лютого 2019 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася зустріч учнів 9 та 11 класів із доктором історичних наук, професором Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, учасником АТО Луняком Євгеном Миколайовичем.

Подія, яка була організована та проведена учителем історії та правознавства Нагорною Наталією Миколаївною, приурочена до 5-річниці подій на Майдані: «Революція Гідності – військові дії на Сході України: здобутки, уроки, виклики (особисто пережите та науково осмислене)».
Євген Миколайович поділився пережитим та продемонстрував пам’ятну монету, яку йому вручили за відстоювання терміналів Донецького аеропорту.
Діти мали змогу поспілкуватися з очевидцем подій, отримати відповіді на питання, які їх цікавили, а також переглянули відео з даної теми.

Директор школи Л.А. Матях

сайт програми ЄС Еразмус+