Вибори ректора 2021

Ці видатні постаті починають і завершують підручник «Фізика» для 10 класу, виданий наприкінці 2018 року в Києві «Академперіодикою» НАН України. Своїми науковими відкриттями вони надихали трьох авторів: В. Ф. Савченка, Є. Ф. Венгера і О. В.Мельничука. Доктор фізико-математичних наук професор Мельничук – проректор з міжнародних зв’язків і наукової роботи нашого університету, визнаний найкращим науковцем вишу за минулий рік. Він співавтор уже більше 50-ти підручників, монографій та навчальних посібників, з якими можна ознайомитися у відкритому доступі: ResearchGate.net.

За першого перегляду книга вражає гарною поліграфією й вдалою версткою. Голубі, коричневі й чорні кольори лінійок, шрифтів та ілюстрацій чітко виділяють головне і другорядне в текстах. Кожен з чотирьох розділів завершується конспективним резюме, а весь підручник – лабораторними роботами. Видання орієнтовано на зміст і структуру Програми з фізики для 10 класу середньої школи (рівень стандарту). Його методичну цінність уже обговорюють учителі фізики та науковці.

Надія Онищенко