21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день рідної  мови (англ. International Mother Language Day, пол. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego) — день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року в Парижі.

19 лютого 2019 роки на факультеті іноземних мов вперше відбувся диктант з польської мови "Nasza jedyna Ukraina". Поціновувачі польської мови, студенти та учні міста продемонстрували свої знання та вміння в письмі польською мовою.

Саме етнічна самобутність, рідна мова, культура та традиції народу, любов до Батьківщини та  взаємозбагачення національних культур корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, загартовують нас і дають сподівання та щасливе і гідне майбутнє.

Штепура А.П., викладач кафедри прикладної лінгвістики

сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу