Вибори ректора 2021

Науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання: Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся 6 лютого 2019 р. за ініціативи представників компанії Clarivate Analytics, виробника платформи Web of Science.

Професорсько-викладацький склад університету, аспіранти, студенти, співробітники бібліотеки вишу, редактори наукових видань та всі бажаючі прослухали доповідь Ірини Тихонкової, к.б.н., фахівця з навчання компанії Clarivate Analytics  (м. Київ).

Перед початком семінару усім присутнім її представив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НДУ ім. М. Гоголя Олександр Мельничук.

Професійний інтерес в учасників викликали актуальні питання, які розглядалися на семінарі:

• Платформа Web of Science: базові можливості.
  • Пошук та аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports.
  • Emerging Sources Citation Index (ESCI).
  • Робота з бібліографією у програмі EndNote Online.
  • Пошук за автором та ResearcherID.

Семінар проходив у дискусійній атмосфері, де науковці мали можливість поставити питання і отримати роз’яснення щодо можливостей платформи Web of Science для наукової роботи.

Clarivate Analytics є виробником платформи Web of Science, що поєднує 15 баз даних в яких проіндексовано понад 34 тисячі наукових видань. Самою знаною з баз на платформі є Web of Science Core Collection, перша наукометрична база даних з понад 200000 найкращих світових видань для 12655 з яких розраховується показник імпакт фактор.

Презентацію науково-практичного семінару можна завантажити тут

На семінарі побувала

Тіна КОШЕЛЕВСЬКА