Університет

200 років Ніжинській вищій школі

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Контакти

Новини університету

Час летить неймовірно швидко… Особливо це відчувається в кінці року.

Люди ніби і самі пришвидшують цей процес передсвятковою метушнею: все кудись поспішають. Ось і вчора, напередодні дня Святого Миколая, багато хто поспіхом прибув у наш навчальний заклад, щоб зупинитися, помилуватися, насолодитися і знову … в суєту буденну. Поспішали на щорічний конкурс «Міс та Містер НДУ». 16 рік в університеті проходить такий творчий студентський конкурс. Правда тільки другий рік він проходить у поєднанні, тобто Міс і Містер обираються в одній конкурсній програмі. Наш глядач дуже примхливий, тому ми, організатори дійства, намагалися здивувати, щоб було на чому зупинити погляд, щоб усі задоволені покинули актову залу. Тому й приємно було чути: «хмм, непогано», «цікаво», «а для мене міс зовсім інша», «а я вгадав, хто стане містером» і т.д.

Підслуховуючи такі розмови радію, значить сподобалося, зацікавилися, небайдуже… Все ж для вас, наші глядачі, наші конкурсанти. Адже люди можуть забути, що вони чули і бачили, а емоції і відчуття не забуваються.

Але про все по порядку. Якось ще осінньої днини ми (Анна Сірякова, Марина Коломійченко та я, Віталіна Скороход) зібралися в хореографічному класі, щоб вирішити чим будемо дивувати на цей раз. Основний принцип: не повторюватися, а це важко, не один рік уже створюємо подібну програму. Кожен мав в запасі якісь ідеї, адже думки про конкурс виникають у нас, творчих, не тільки напередодні конкурсу. Ми їх виношуємо, підглядаємо, трансформуємо на свій лад, вигадуємо, вслухаємося в мелодії і ще можна перелічувати багато методів народження концепції свята. Не буду викривати всі секрети приватних розмов, скажу лише одне: як і кожного року ми почули один одного, доповнили, і в нас в уяві вже все відбулося. В принципі, як для мене, це саме головне, візуалізувати придумане. Як пишуть розумні книги з психології, те чого ми боїмося з нами і відбувається. Я боялася, що у нас все вийде…

Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості.

Перший крок зроблено, а далі запускаємо в дію наш коллектив соціально-гуманітарний, де кожен виконує свою ділянку роботи старанно, з досвідом і креативно. Ми підказуємо один одному, ми радимося, пропонуємо, сперечаємося, коротше, творимо.

Хочеться відмітити усіх своїх колег. Це і редактор Анна Лебедєва, яка робить усю клопітку роботу з створення афіш, запрошеннь, буклетів. Щоб все в одному стилі, щоб відповідало загальній темі, щоб якісні фото, щоб чесне он-лайн голосування… Це і Ольга Чорна, яка, хоч і має зовсім інші посадові обов’язки, завжди підкаже, допоможе. Квіти, подарунки, запрошення, організація в залі, все на ній.  Сергій Іванюк, який в цьому році працював і в ролі ведучого, і допоміг із костюмами, і залучив деяких нових спонсорів та й сам виступив спонсором, як голова студентського профкому. Михайло Михайленко, завдяки якому ми маємо змогу дивитися конкурс в записі. Це і Інна Кузьменко, яка відповідає і за костюми, і за реквізити. Це і Анна Парубець, яка пише найголовніший протокол, слідкує за чесне голосування журі, а в цьому році ще й запросила колектив де танцює брейк її син Іван. А ще до допомоги приєднався студентський проект # naStile.

Усе розпочалося, як завжди з кастингу. Прийшло багато охочих, на жаль, ми обмежені і за кількістю учасників і за Положенням, нам потрібні студенти з усіх факультетів, тому деяким порадили прийти на наступний рік. Відібрали 8 хлопців і 8 дівчат. Коли сформувався колектив конкурсантів, то на першому занятті було поставлено ціль: взяти від конкурсу максимально, я маю на увазі, навчитися триматися на сцені, позбутися комплексів, максимально розкритися, декому «навчитися ходити», а основне: здружитися.

Марина Коломійченко, режисер заходу, проводила з конкурсантами чи не найбільше часу. Мені подобається її підхід до справи, вона не тільки прагне відточити усі рухи (хоча це вони також робили бездоганно), а учить правильно поводити себе на сцені, робити акценти, ставити цілі, вчить акторській майстерності. При цьому вміє правильно поєднати дефіле і вибудувати чітку сюжетну лінію.

Анна Сірякова, режисер-хореограф з великим досвідом роботи, вміє правильно «подати» кожного учасника, приховати невигідні для конкурсантів позиції, встигнути навчити танцювати «нетанцюючих», попрацювати над образами кожного, притримуючись принципу: «У всьому є своя краса, але не кожен може її побачити, тому наше завдання – показати її». При цьому ж, звісно, вона бездоганна в постановках дефіле.

У цьому заході загальна назва якого була «Ігри без обмежень» було презентовано такі дефіле: «Час для пустощів»(знайомство з учасниками, а допомагав дитячий коллектив Extreme Enеrgy), «Lets do sports» (спортивне дефіле у формі збірної України), «Таке різне кохання» (творчий конкурс учасників), «Сам собі режисер» (відеороботи конкурсантів), «Шах і Мат»(дефіле у вечірніх вбраннях).

Новизна у конкурсі:

1. Дефіле із залученням діток (дякуємо колективу «Extreme Enrgy», керівник Євген Василєв).

2. Відеоконкурс. Це такий собі експеримент, щоб краще пізнати наших конкурсантів, їх уподобання, їх творчість, їх вміння презентувати себе. А ще, це реклама свого факультету, університету. Я впевнена, що деякі відеороботи можна буде використовувати в рекламі нашого закладу, тому що зроблені вони з любов’ю до своєї Аlma mater.

3. Творчі номери були об’єднані в два блоки, кожен з яких мав свою концепцію.

4. Нові спонсори: ми вдячні усім, хто підтримував нас багато років, а це: Володимиру Мамєдову, Сергію Охонько, Даниїлу Прокопцю, Андрію Віротченко, Аллі Ковтун, а також новим, що підтримали подарунками наших конкурсантів, це: представництво «YVES ROCHER» у Ніжині, національному провайдеру «Ua city», керівник Олександр Андрійченко, проекту Мастер Діджей, керівник проекту Костянтин Москаленко, Інстаграм магазину спортивного одягу «Joma original», Центру розвитку та студії сучасної хореографії «Joker» і її керівнику Анні Рожновій, Івент агентству Oskar, креативному директору Булигіній Олені, Райфайзен банку Аваль, антикафе «Hey bro». Народний депутат Олександр Кодола запросив всіх учасників і організаторів відвідати з екскурсією Верховну раду, щоб на власні очі побачити, як працюють слуги народу. І звісно, ми вдячні ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Самойленку Олександру Григоровичу.

Чудово спрацював і колектив журі, а це: депутат Ніжинської міської ради, Почесний громадянин міста Ніжина Володимир Хейбарович Мамєдов; депутат обласної ради Віротченко Андрій; депутат обласної ради Охонько Сергій; Маргарита Трегубова - спортсмен з мотоспорту, трикратний призер Чепіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2018 року, пілот команди RS Moto Racing Team; Анна Рожнова – керівник Центру развитку та студії сучасної хореографіі Joker, учасниця Міс університет 2010 року; Анна Сірякова – режисер – хореограф, старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії; Віталіна Скороход – начальник соціально- гуманітарного відділу. Ми злагоджено попрацювали, визначилися з номінаціями, з переможцями. А про те, що ми думали в одному ритмі з глядацькою залою свідчить те, що Міс Глядацьких Симпатій і Міс НДУ 2019 – це одна ж і та сама конкурсантка – Бондаренко Дарія ( 2 курс факультету культури та мистецтв). Містер НДУ 2019 – студент навчально-наукового інституту точних наук та економіки – Павло Голінко.

 А номінації учасники отримали такі:

«Міс та Містер Онлайн» — Попович Вікторія та Сербін Денис;

«Міс та Містер Глядацьких симпатій» — Дар’я Бондаренко та Алі Мірзоєв;

«Міс та Містер Романтичність» — Вікторія Кондратенко та Денис Сербін;

«Міс та Містер Артистичність» — Дар’я Бондаренко та Алі Мірзоєв;

«Міс та Містер Оригінальність» —Ольга Федорченко та  Ельвін Ахмедов;

«Міс та Містер Загадковість» — Марія Довгаль та Іван Богдан;

«Міс та Містер Спорт» — Вікторія Смаль та Михайло Воронюк;

«Міс та Містер Талант» — Вікторія Попович та Павло Мироненко;

«Міс та Містер Посмішка» — Ющенко Ірина та Павло Голінко;

«Міс та Містер Стиль» — Еліна Мартинова та Ярослав Митропан; 

Джон Ленон казав: «Життя - це те, що з тобою відбувається, поки ти будуєш плани». Насправді, так, поки ми готувалися, поки реалізовували задумане, бігали на репетиції, створювали реквізити, домовлялися зі спонсорами, ніби прожили маленьке життя. І лише по закінченню свята, розумієш, що жити без цього важко. Тому вперед до нових проектів. Адже спосіб зробити щось добре, гарне, один – це любити те, що ти робиш.

 

Віталіна Скороход,

 начальник соціально-гуманітарного відділу,

керівник проекту

Прочитано 742 разів

Галерея зображень

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative