Університет

Про університет

Ректорат

Вчена рада

Наукова робота

Студентська наукова робота

Аспірантура та докторантура

Державні закупівлі

Нормативна база

Новини університету

Контакти

Так співають колядники, що прославляють Різдво Христове. Про це поштова листівка канадського художника Вадима Доброліжа, котрий народився в Ніжині 105 років тому. Зображення мистця – на першій сторінці часопису «Український дім» – видання Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою.

Шосте, останнє число за 2018 рік, повідомляє про важиву подію: обрання новим президентом Світового конгресу українців Павла Грода, котрий раніше очолював Конгрес українців Канади.

Непокараним злочином Кремля називає Голодомор в Україні очільник партії «Патріот», відомий юрист Микола Голомша. Його розповідь про те, як нелегко було розслідувати і доводити винищення українців більшовицьким режимом навіть в українській Україні. А наші земляки на світових теренах запалили 85 свічок пам’яті й спонукали уряди країн їхнього проживання визнати Голодомор 1932–33 років геноцидом українського народу.

Книгу «Обриси на серці» доцента кафедри методики викладання української мови та літератури нашого університету Олександра Забарного прочитали в США члени Фундації Українського вільного університету і відзначили премією Літературно-наукового фонду ім. Воляників-Швабінських за відтворення подій, що були доленосними для України.

Як і 350 років тому Ніжин залишається в центрі історії. Цю тезу доводили учасники наукової конференції, котрі реконструювали антимосковське повстання в нашому місті 1668 року.

А студенти й викладачі з Польщі та України шукали шляхи й орієнтири спільного входження в Європу.

Надія Онищенко

Прочитано 92 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative