На запрошення Посольства Республіки Польща в Україні Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя взяв участь в офіційному прийомі, присвяченому 100-літтю відновлення Незалежності Польщі.

Прийом відбувся у Києві, у приміщенні конгресно-виставкового центру «Парковий». На святковому прийомі були присутні представники зарубіжних дипломатичних установ, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, міжнародних та всеукраїнських громадських організацій.

З привітальним словом до гостей звернулися Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Ян Пєкло та Перший віце-прем'єр-міністр України  Степан Кубів.

Хор «Світич», під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко, у межах програми ювілейного заходу виконав польські та українські урочисті піснеспіви.

Автор фото:

пані Анжеліка Плаксіна,