21 листопада 2018 р. у Нiжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулось урочисте вручення перших офіцерських погонів випускникам кафедри вiйськової пiдготовки.

На заході були присутні почесні гості: начальник кафедри вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету полковник Микола Ляпа, доцент кафедри військової підготовки Сумського державного унiверситету Андрій Раскошний.

Урочистості відбулись за підтримки соціально-гуманітарного відділу Ніжинського державного університету.

В cерпнi 2018 року 13 студентiв нашого вишу успiшно закiнчили кафедру вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету. Юнаки та дiвчата пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали іспити та атестовані до офіцерського складу.

Наказ Мiнiстра оборони України  про присвоєння первинного вiйськового звання «Молодший лейтенант запасу» зачитав начальник кафедри вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету полковник Микола Ляпа, погони офiцерiв вручив ректор НДУ імені Миколи Гоголя  Олександр Самойленко.

Привітати з цією знаменною для кожного курсанта подією на захід завітали їхні рідні та друзі, слова вiтання прозвучали вiд ректора унiверситету Олександра Самойленка.

Після вручення погонів відбувся святковий концерт.

Тіна Кошелевська

сайт програми ЄС Еразмус+